Nie żyje słynny polski dziennikarz. Mówili o nim "legenda"

Nie żyje słynny polski dziennikarz. Mówili o nim "legenda" Źródło: Pikio.pl

Smutne wiadomości, niedługo odbędzie się pogrzeb słynnego polskiego dziennikarza. Niedawno przekazano informacje o jego śmierci, miał wiele lat doświadczenia w branży, nazywano go "legendą".

Pogrzeb tego dziennikarza będzie wyjątkowo smutnym dniem. Zmarła prawdziwa legenda, dziennikarz, którego pamięta mnóstwo osób z niesamowitego zaangażowania, pasji i ogromnej wiedzy. W social media zawrzało, fani wspominają jego działalność.

Nie żyje znany dziennikarz, był prawdziwą legendą

Jan Targowski był legendarnym prezenterem radiowym w Łodzi, współpracę z lokalnym radiem podjął jeszcze w latach 70'. Przez pewien czas pełnił funkcje dyrektora stacji Radio Łódź. Znany był głównie jako dziennikarz muzyczny, prowadził słynne audycje takie jak "Jazz przed północą" czy "Wieczór melomana". Niewątpliwie jedną z bardziej wartościowych audycji była "W tonacji sepii" w której przypominał zapomniane, arcydzieła polskiej i zagranicznej piosenki.

O śmierci 69-letniego dziennikarza stacja poinformowała we wtorek. Znany był jako kopalnia wiedzy na temat muzyki jazzowej, meloman i ekspert w swojej dziedzinie. W Akademii Muzycznej w Łodzi pracował jako wykładowca. Oprócz tego współtworzył pisma muzyczne "Jazz Forum i "Kalejdoskop". Właściwie całe swoje życie poświęcał pracy dziennikarza, do której nawet po tylu latach nie brakło mu pasji.

Na pogrzeb na pewno przyjdzie mnóstwo osób. Wspominają go fani i współpracownicy

Tak charyzmatyczna osobistość miała wielu fanów i współpracowników, którzy go wyjątkowo cenili. Nie dziwi więc fakt, że po jego śmierci w social media pojawiło się mnóstwo pożegnalnych wpisów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nagle i niespodziewanie. Jesteśmy w kolorze i tonacji sepii. Odszedł Redaktor Jan Targowski. Legenda i niezapomniany głos Radia Łódź.
Przez szacunek, aż do ostatniej naszej rozmowy, zawsze mówiłem Panie Janie... - pisał dyrektor programowy Radia Łódź.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyniki sekcji zwłok polityk PiS są wstrząsające. Zwrot w sprawie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

- Smutna wiadomość. Radio Łódź poinformowało: zmarł Jan Targowski. Dziennikarz muzyczny Radia Łódź Legenda Guru fanów jazzu, autor audycji "W tonacji sepii." Janku... Brak słów - pisał reporter Marek Juśkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Królowa życia jest w ciąży! Są jednak też bardzo złe informacje
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News