Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli

Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli Źródło: Pixabay/adrianna geo

Pilnie przerwano pogrzeb, powód dosłownie mrozi krew w żyłach. Z trumny nagle zaczęły wydobywać się dziwne dźwięki. Żałobnicy byli przerażeni, procesja natychmiast została skierowana do szpitala. Krewni zażądali, by sprawdzić, czy kobieta na pewno nie żyje. Nieprawdopodobne doniesienia ze świata.

Nieprawdopodobna sytuacja w pobliżu Buenos Aires, pogrzeb został nagle przerwany. Powodem podjęcia takiej decyzji były przeraźliwe dźwięki wydobywające się ze środka. Żałobnicy nie mogli uwierzyć w to, co się dzieje. Byli pewni, że kobieta jednak żyje. Niewiarygodne wydarzenie. 

Nagle przerwano pogrzeb, z trumny wydobywały się dziwne dźwięki, nieprawdopodobna sytuacja

Do niewiarygodnej sytuacji doszło nieopodal Buenos Aires. W czasie gdy kondukt żałobny zmierzał na cmentarz, nagle z trumny zaczęły się wydobywać się dziwne dźwięki. Według relacji żałobników, miały one przypominać stukanie oraz jęki. Przerażona rodzina natychmiast przerwała ceremonię i zdecydowała się pojechać do szpitala. 

Tuż po tym, jak żałobnicy usłyszeli przeraźliwe odgłosy z trumny, skierowali się do najbliższego szpitala. Krewni byli przerażeni, chcieli sprawdzić, czy 65-latka na pewno nie żyje. Dźwięki przypominające stukanie oraz jęki przeraziły rodzinę, myśleli, że jakimś cudem okazało się, że kobieta żyje. Wezwali więc lekarzy, by sprawdzić, co właściwie się właśnie wydarzyło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy kondukt zmierzał na cmentarz, a rodzina usłyszała dźwięki dochodzące z trumny, natychmiast poprosili o kierowcę, by udał się do szpitala zamiast na cmentarz. Pilnie wezwali lekarzy, by sprawdzić, czy 65-letnia denatka jednak żyje. Sytuacja była nieprawdopodobna, bliscy zastanawiali się, czy jakimś cudem doszło do uznania kobiety za zmarłej wskutek pomyłki. 

Jak się ostatecznie okazało, do żadnej pomyłki nie doszło. Po badaniu lekarzy, potwierdzili oni, że 65-latka nie żyje od co najmniej 24 godzin. W takim razie skąd wzięły się dziwne dźwięki dochodzące z trumny? 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk 

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób

- Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na motywację polityczną lub religijną sprawcy - po

Tego na ten moment niestety nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Według przypuszczeń, bliskim zmarłej kobiety, mogło się zwyczajnie wydawać, że coś słyszą. Istnieje również domysł, że prawdopodobnie dziwne dźwięki mogły się wydobywać naprawdę. Były one jednak rezultatem gazów opuszczających ciało zmarłej kobiety. Ewentualnie mogły być to również sztywniejące mięśnie kontrolujące struny głosowe. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad zalewem nagle pojawiła się trąba powietrzna. ”Materace latają, dzieci piszczą”
  2. Tragedia w piłkarskiej reprezentacji Ukrainy. Śmierć z powodu COVID-19
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. 500 plus nie jako gotówka, ale jako bon? Szefowa ZUS: pracujemy nad różnymi rozwiązaniami
  8. Co się dzieje z twoim organizmem po wypiciu kawy? Złapiesz się za głowę, niesamowite
  9. Boczek z ”Kiepskich” ma przepiękną córkę. Niestety, rzadko widuje się z aktorem i jego żoną

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News