Dzieci Emila Karewicza publicznie go pożegnały. Ich słowa wyciskają łzy z oczu

Dzieci Emila Karewicza publicznie go pożegnały. Ich słowa wyciskają łzy z oczu Źródło: screen "Stawka większa niż życie"

Pogrzeb legendarnego polskiego aktora będzie kameralny, rodzina mężczyzny zdecydowała o skromnej uroczystości. Dzieci Emila Karewicza pożegnały ojca wzruszającymi słowami.

Pogrzeb Emila Karewicza będzie skromną, rodzinną uroczystością, taką decyzję podjęli bliscy legendarnego aktora. Mężczyzna zmarł 18 marca 2020 roku, miał 97 lat. Dzieci artysty pożegnały tatę niezwykle wzruszającymi słowami, które opublikowano na łamach "Gazety Wyborczej".

Pogrzeb legendarnego aktora będzie rodzinną uroczystością

Emil Karewicz zmarł 18 marca 2020 roku w godzinach porannych, miał 97 lat. O jego odejściu poinformowała stacja Polsat News. Kilka godzin później informacje o śmierci legendarnego aktora potwierdził Związek Artystów Scen Polskich. Rodzina mężczyzny wyznała, że był to nagły przypadek. Jego odejście poruszyło nie tylko bliskich, ale również wielu fanów.

Rodzina zmarłego artysty podjęła ostateczna decyzję w sprawie pogrzebu mężczyzny. W związku z wyjątkową sytuacją epidemiczną, która aktualnie panuje w kraju, bliscy poinformowali, że planują bardzo skromną i kameralną uroczystość ostatniego pożegnania. Nie podano daty pogrzebu. Ciało mężczyzny najprawdopodobniej spocznie w w Marysinie Wawerskim, w tym samym grobie, co jego trzecia żona, Teresa. Małżeństwo przeżyło wspólnie 62 lata, kobieta odeszła w 2012 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie ujawniono daty pogrzebu Emila Karewicza

"Gazeta Wyborcza" opublikowała nekrolog Emila Karewicza. Dzieci pożegnały ojca wyjątkowymi słowami. Fani aktora nie mogli powstrzymać wzruszenia, czytając ich wypowiedź na łamach gazety.

- Kochany Tato, zniknąłeś nam z oczu na wieczne sny, tak ani uwierzyć, ani się pogodzić. Wiele od życia nie chciałeś, często się uśmiechałeś, wiele ról zagrałeś.Tak naprawdę nie odszedłeś. Każde z nas jest dumne, bo ma w sobie cząstkę Ciebie. Dziękujemy, bardzo za Tobą tęsknimy - można przeczytać w nekrologu opublikowanym w "Gazecie Wyborczej".

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie

2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

Emil Karewicz urodził się 13 marca 1923 roku w Wilnie. Podczas trwania II wojny światowej walczył w 2 Armii WP. Za sobą ma wiele wspaniałych ról zarówno teatralnych, jak i filmowych. Polscy telewidzowie zapamiętali go za rolę Hermanna Brunnera w serialu "Stawka większa niż życie". Ze względu na zły stan zdrowia, zrezygnował z aktorstwa w 2015 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News