Nie żyje uwielbiana aktorka najlepszego emitowanego na TVP 2 serialu. Nekrolog obiega media na całym świecie

Nie żyje uwielbiana aktorka najlepszego emitowanego na TVP 2 serialu. Nekrolog obiega media na całym świecie Źródło: pikio.pl

Pogrzeb znanej aktorki już niedługo. Śmierć aktorki z największych serialowych hitów szybko obiega światowe media. To wielka strata dla wszystkich fanów.

Pogrzeb znanej aktorki ma odbyć się pod sam koniec listopada, choć sama gwiazda zmarła już kilka dni temu. Jej śmierć nie była nagłośniona, dopóki do jednej z gazet nie trafił nekrolog. Wtedy w przekazach medialnych na całym świecie zaczęły pojawiać się wieści o jej odejściu.

Niedługo pogrzeb znanej aktorki

Jane Galloway Heitz zmarła w  13 listopada w Highland Park w stanie Illinois (USA). Miała 78 lat. Pogrzeb aktorki ma odbyć się dopiero 30 listopada. Jako pierwsza informację o śmierci aktorki podała gazeta "Chicago Tribune" w nekrologu. Później informacje o tym wydarzeniu trafiły do innych mediów. 

Aktorka występowała w wielu popularnych serialach, takich jak choćby emitowane na TVP2 "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", a także w "Chirurgach", "Teorii wielkiego podrywu", "Detektywie Monku". Jednak najbardziej była znana z roli nauczycielki, Pani Adler, w popularnym w USA serialu "Glee".

Jeden z jej współpracowników podziękował mentorce w mediach społecznościowych

Z początku Jane Galloway Heitz zajmowała się prowadzeniem agencji aktorskiej i promowanej młodych talentów, takich jak Steve Carell, Stephen Colbert czy Eric Stonestreet. Ostatni z nich podziękował swojej mentorce w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jane była pierwszą reżyserką od castingów, jaka kiedykolwiek zaprosiła mnie na przesłuchanie. Została moją wielką przyjaciółką i mentorką. Zawsze starałem się upewnić, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odegrała w mojej karierze. Postawiła mnie na ścieżce, na której jestem. Chciałbym móc jej jeszcze raz podziękować - napisał Eric Stonestreet.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Z czasem sama zaczęła grać w różnorakich produkcjach. Debiut zaliczyła w 1993 roku, ale regularnymi występami zajęła się od 1997 roku. Była żoną producenta Billa Heitza, który otrzymał niegdyś nagrodę Emmy. Jej partner zmarł w 2002 roku, mieli córkę i troje wnuczków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł