Chaos na pogrzebie. Z trumny zaczął wydobywać się głos, wszyscy zamarli z przerażenia

Chaos na pogrzebie. Z trumny zaczął wydobywać się głos, wszyscy zamarli z przerażenia Źródło: metrocouk

Pogrzeb zbliżał się do końca, trumna spoczęła już w grobie, a z niej zaczęły wydobywać się głosy. Żałobnicy znajdujący się na cmentarzu zamarli z przerażenia, przecierając oczy ze zdumienia.

Pogrzeb był ciężkim dniem dla całej rodziny i wszystkich przyjaciół, którzy zgromadzili się, by pożegnać ukochaną osobę. Nikt nie mógł przewidzieć, że podczas uroczystości dojdzie do takiego zdarzenia. Nastrój żałobników w mgnieniu oka uległ zmianie.

Pogrzeb, na którym z trumny zaczęły się wydobywać głosy

Shay Bradley był weteranem irlandzkich Sił Zbrojnych. Wiadomość o jego śmierci przygnębiła nie tylko całą rodzinę, ale także pozostałych członków Sił Zbrojnych. Nabożeństwo pogrzebowe odbyło się przy parafii, w której mężczyzna się wychował i spędził całe życie. 

Pogrążona w żałobie rodzina przygotowała skromny pogrzeb, który przeszedł do historii. Kiedy żałobnicy znaleźli się na cmentarzu, a trumna powoli opadała do grobu, wszyscy zebrani na cmentarzu usłyszeli głos zamarłego. 

- Halo, wypuście mnie! Tu jest strasznie ciemno! - mówił zmarły Shay Bradley, stukając w drewnianą trumnę. 

Wszyscy znajdujący dookoła trumny nie mogli uwierzyć w słowa, które przed chwilą padły. Zebrani na cmentarzu członkowie rodziny i przyjaciele rozglądali się i szukali pomocy, ale po chwili już rozumieli, co się dzieje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb, z którego zmarły sobie zażartował 

Okazało się, że słowa, które - jakby się mogło wydawać - dobiegały z trumny, zostały specjalnie nagrane przez zmarłego na kilka dni przed śmiercią. Shay Bradley chciał w ten sposób rozbawić wszystkich, którzy znaleźli się na jego pogrzebie. Udało mu się. Na nagraniu widać, jak jego przyjaciele i rodzina śmieją się z tego wyjątkowego żartu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Śmiech sprawił, że żałobnicy chociaż na chwilę przestali myśleć o śmierci, a na ich ustach pojawił się uśmiech. Po pogrzebie wyszło na jaw, że odtworzenie nagrania było ostatnim życzeniem mężczyzny, które spełniła jego córka z wnuczką. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

 

źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News