Pogrzeb, mężczyzna w sukience
TWENTYTWOWORDS.COM
Weronika Wasiak - 23 Października 2020

Mężczyzna przyszedł na pogrzeb w sukience, zaskoczył żałobników. Powód sprawia, że ciężko powstrzymać łzy

Na pogrzeb przyszedł w jaskrawo-żółtej sukience i równie jaskrawych podkolanówkach w kolorze różowym. Zgromadzeni nie mogli uwierzyć, powód rozrywa serce.

Pogrzeb to najsmutniejsza z ceremonii, na jakiej gromadzą się rodziny. Każdemu towarzyszy wówczas smutek i żal, a ubiór w kolorze czarnym, co jest oznaką żałoby, zdaje się jeszcze bardziej przytłaczający. Nic więc dziwnego, że wszyscy aż zaniemówili, gdy na ceremonii pochówku pewien mężczyzna pojawił się w jaskrawej żółci, a co ważniejsze, miał na sobie sukienkę.

Z ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyZ ostatniej chwili: ogromne obostrzenia w całej Polsce. Premier właśnie wprowadził drakońskie zakazyCzytaj dalej

Mężczyzna przyszedł na pogrzeb przyjaciela w sukience. Powód wyciska łzy

Historia opisywana przez serwis Podaj.to rozrywa serce na kawałki. Brytyjski żołnierz Kevin Elliot przed laty wyjechał na misję do Afganistanu, zostawiając nie tylko swoich krewnych, ale też najlepszego przyjaciela Barry'ego Delaney'a. Mężczyźni robili wszystko, by utrzymać znajomość - regularnie pisali do siebie listy i, gdy tylko było to możliwe, starali się ze sobą widywać. Niestety, po trzech latach wydarzyło się najgorsze. Kevin zginął, a jego najbliżsi pogrążyli się w głębokiej rozpaczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Barry był zdruzgotany, a na pogrzeb udał się z niewyobrażalnym bólem. Na ceremonii nie zjawił się jednak ubrany tak, jak wszyscy - w czarny strój, symbolizujący żałobę. On założył na siebie najodważniejszą sukienkę, jaką tylko udało mu się znaleźć, w kolorze jaskrawej żółci, a do tego dobrał równie jaskrawo-różowe podkolanówki.

Choć strój mógłby wydawać się całkiem zabawny, mężczyźnie zupełnie nie było do śmiechu. Nie zrobił tego również, by zakpić ze śmierci przyjaciela. Okazuje się, że zakładając sukienkę spełnił życzenie Kevina.

Nim żołnierz wyjechał na misję poinformował przyjaciela, że w razie jego śmierci chce, by ten założył na pogrzeb możliwie najbrzydszą sukienkę. Gdy, niestety, ziścił się najczarniejszy ze scenariuszy, Barry nie pozostał obojętny i doskonale pamiętając słowa kumpla najpierw za niego wypił, a późnił kupił najdziwniejszą kreację.

Choć zgromadzeni zaniemówili na widok stroju mężczyzny, byli niezwykle poruszeni jego zachowaniem. Barry udowodnił, że jego przyjaźń z Kevinem była prawdziwa i że do samego końca potrafił zrobić dla niego wszystko.

Dzisiaj grzeje:

1. Oficjalnie: Ostateczna decyzja ws. szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów

2. Oficjalne: Całkowite zamknięcie gastronomii, seniorzy powyżej 70. roku nie powinni wychodzić z domu

3. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Kilkaset zakażeń, bardzo smutne informacje

W czasie ceremonii pochówku Barry nie potrafił ukryć łez. Zdruzgotany klęczał przy nagrobku wieloletniego kumpla, oddając mu hołd i żegnając go po raz ostatni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal. Rzuciła szczeniakiem używając go jak broni. Zwierzę cierpiało, nic nie zrobiła, aby mu pomóc
  2. Brat Otylii Jędrzejczak zginął na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serce
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. cmentarzy. Rzecznik rządu się wygadał, dobitne słowa
  4. Ksiądz nagle przerwał mszę i wyszedł. Gdy wrócił, wierni zamarli, chwilę później wszyscy szybko opuścili kościół
  5. Sklepy Biedronki otwarte w niedziele. Sieć znalazła sposób na ominięcie zakazu
  6. Facebook jak Tinder. W Polsce oficjalnie uruchomiono możliwość randkowania
  7. Najczęściej popełniane błędy w pieczeniu ciast. Ich skutki są koszmarem, a tak łatwo ich uniknąć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Podaj.to

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News