Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego
kadr serialu "Świat według Kiepskich" Polsat
Weronika Wasiak - 23 Października 2020

Porażające informacje o pogrzebie Boczka z Kiepskich. Nikt nie spodziewał się tak przykrych wiadomości

Kiedy pogrzeb Dariusza Gnatowskiego? Do mediów właśnie przedostały się wyjątkowo przygnębiające informacje w tej sprawie. Nikt nie mógł spodziewać się czegoś podobnego.

Pogrzeb wspaniałego aktora przypada na bardzo trudny czas. Krótko przed śmiercią Gnatowskiego rząd ponownie wdrożył w życie surowsze obostrzenia, a Polacy po raz kolejny muszą mierzyć się ze sporymi ograniczeniami. Nic więc dziwnego, że wszyscy fani, gdy tylko pojawiła się wiadomość w sprawie śmierci gwiazdora, zaczęli zastanawiać się, jak wyglądać będzie pochówek. W końcu mogą poznać odpowiedź.

Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówMinister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Nikt nie mógł tego przewidzieć. Kiedy odbędzie się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego i jak będzie wyglądał?

Przypomnijmy, że Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w krakowskim szpitalu, gdzie miał trafić w ciężkim stanie. Aktor od lat zmagał się z cukrzycą, a teraz pojawić miała się u niego ostra niewydolność oddechowa. Ponadto, miał być zarażony koronawirusem.

- Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie z niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna – mówił w rozmowie z Super Expressem Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

- Kolega wysłał SMS po godz. 19.00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg. Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni - wspominał Piotr Cyrwus, wieloletni przyjaciel aktora.

Serialowy Boczek odszedł o wiele za wcześnie, w wieku zaledwie 59 lat, a w ostatnich chwilach, niestety, nie mogli towarzyszyć mu wszyscy, których zapewne chciałby mieć przy sobie. Wszystko działo się zbyt szybko. Co gorsza, z doniesień "SE" wynika, że wielu nie będzie miało również możliwości być z Gnatowskim w jego ostatniej drodze. Zorganizowanie pogrzebu, w którym uczestniczyć chcieliby nie tylko krewni czy przyjaciele, ale też fani, graniczy z cudem.

Na ten moment w kraju panują poważne obostrzenia w tej sprawie. Jak informuje "SE", w ceremonii pochówku udział będzie mogła wziąć wyłącznie garstka osób, a najprawdopodobniej będzie to tylko żona i córka.

- Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela - mówi w rozmowie z tabloidem Joanna Kurowska.

Dzisiaj grzeje:

1. Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć

2. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend

3. Lekarze biją na alarm, pilny apel. Sytuacja jest fatalna, liczy się każda pomoc

Wciąż nie poinformowano, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb aktora. Ta wiadomość najprawdopodobniej zostanie przekazana opinii publicznej w ciągu najbliższych dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat. 12-latek stanął oko w oko z niedźwiedziem. Nagle owczarek rzucił się na ratunek, nie pozwolił skrzywdzić dziecka
  2. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)
  3. Szef WHO nie pozostawił wątpliwości. Bardzo złe wieści dot. koronawirusa w Polsce
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  6. Facebook jak Tinder. W Polsce oficjalnie uruchomiono możliwość randkowania
  7. Nie istnieje lepsza panierka do kotletów schabowych. Wystarczyła zmiana jednej czynność i wyszły jak marzenie
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News