Tragedia na pogrzebie. 6 osób nie żyje, kilka kolejnych walczy o życie

Tragedia na pogrzebie. 6 osób nie żyje, kilka kolejnych walczy o życie Źródło: Pixabay / carolynabooth

Pogrzeb na cmentarzu La Verbena zakończył się tragicznie. 6 osób nie żyje, a 4 kolejnych żałobników walczy o życie w szpitalu. Lokalne media przekazały straszne informacje.

Pogrzeb miał być spokojnym pożegnaniem, stało się jednak zupełnie inaczej. Na przedmieściach stolicy Gwatemali, w trakcie ceremonii pożegnalnej zginęło 6 osób. Kolejne 4 są ciężko ranne, walczą o życie w szpitalu. Rozpętało się prawdziwe piekło, cmentarz spłynął krwią. O tragedii poinformowały lokalne media.

Pogrzeb zamienił się w tragedię. Nie żyje 6 osób, 4 są ciężko ranne

To miało być zwyczajne ostatnie pożegnanie, a skończyło się olbrzymią tragedią. Spokój ostatniej drogi nieboszczyka przerwał świst kul. O krwawym finale ceremonii pogrzebowej na cmentarzu La Verbena poinformowały gwatemalskie media. Doszło do strzelaniny, w wyniku której 6 osób poniosło śmierć na miejscu. Ich zakrwawione ciała rozrzucone były wśród grobowców i na alei głównej cmentarza. Kolejnych 4 żałobników zostało ciężko rannych. Przewieziono ich do szpitala, gdzie walczą o życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pogrzeb posłużył lokalnym gangom do załatwienia porachunków

Jak informuje policja, strzelanina była rezultatem porachunków miejscowych gangów przestępczych, które rywalizują o lokalne wpływy. Nie jest to wyjątkowa sytuacja. Gwatemala jest jednym z najniebezpieczniejszych krajów na świecie. Wyróżnia się również ciekawą strukturą społeczną. Według szacunków, około 40 procent mieszkańców Gwatemali jest poniżej 14 roku życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Gwatemalskie gangi ostro rywalizują o wpływy. Rocznie dokonywanych jest tam ponad 4 tysiące zabójstw na tle walki o władzę. Wszystko związane jest z przemytem narkotyków lub porachunkami rywalizujących ze sobą grup przestępczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: Fakt24

Następny artykuł