Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec Źródło: Pikio.pl

Pogrzeb mężczyzny odbył się w poniedziałek w Warszawie. Szef partii SLD i jeden z liderów lewicy przeżywa trudne chwile, właśnie pochował swojego ojca.

Pogrzeb Wincentego Czarzastego odbył się w poniedziałek 22 czerwca 2020 roku w kościele Świętego Ignacego Loyoli na Wólce Węglowej w Warszawie. Szef partii SLD, Włodzimierz Czarzasty przechodzi osobisty dramat, polityk był bardzo związany ze swoim ojcem.

Pogrzeb ojca Włodzimierza Czarzastego odbył się 22 czerwca 2020 roku

Włodzimierz Czarzasty, szef partii Sojuszu Lewicy Demokratycznej i wicemarszałek Sejmu przechodzi rodzinny dramat. 17 czerwca 2020 roku polityk stracił ojca. Wincenty Czarzasty miał 96 lat, jego pogrzeb odbył się 22 czerwca w Warszawie. Msza żałobna została odprawiona w kościele Świętego Ignacego Loyoli na Wólce Węglowej o godzinie 14:00.

Ojciec polityka pochodził ze wsi Łaguny pod Przasnyszem, mężczyzna ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i pracował jako budowlaniec. Dla swojego syna, Włodzimierza, stanowił wielki autorytet.

Pogrzeb Wincentego Czarzastego rozpoczął się w kościele Świętego Ignacego Loyoli na Wólce Węglowej w Warszawie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polityk często cytował jedno z ulubionych powiedzeń swojego taty: "Nie wiesz, jak robić, zacznij robić" oraz powtarzał, że jest uparty i stanowczy, bo właśnie w taki sposób został wychowany przez swojego ojca. Śmierć mężczyzny to dla Włodzimierza Czarzastego ogromny cios.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. WHO ostrzega. Padł nowy rekord pandemii

Po mszy żałobnej nastąpiło odprowadzenie zmarłego do grobu na miejscowym cmentarzu. Wincenty Czarzasty został pochowany w rodzinnym grobie na cmentarzu w Wólce Węglowej w Warszawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Adam Małysz chory na COVID-19. Wiemy, gdzie się zaraził i jak się czuje
  3. Zapadła ostateczna decyzja. Od 1 lipca Polacy będę musieli płacić wyższy podatek, nikt go nie uniknie; wiadomo już, za co zapłacimy więce
  4. Dramat Kazimierza Marcinkiewicza. Z bezradności załamuje ręce
  5. Sytuacja jest katastrofalna. Część Polski objęta czerwonymi alertami, wprowadzono najwyższy możliwy stopień zagrożenia
  6. GIS w trybie pilnym wycofuje popularny produkt. Każdy może mieć go w lodówce, ma groźną bakterię

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News