Co z pogrzebem Emila Karewicza? Przez pandemię aktor zostanie pożegnany w specjalny sposób

Co z pogrzebem Emila Karewicza? Przez pandemię aktor zostanie pożegnany w specjalny sposób Źródło: YouTube Onet100

Potwierdzono, że odbędzie się pogrzeb Emila Karewicza. Ceremonia będzie miała jednak szczególną formę ze względu na pandemię wirusa SARS-CoV-2. Jeden z najbardziej popularnych, polskich aktorów zmarł 18 marca w wieku 97 lat.

Wciąż nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb polskiego aktora, Emila Karewicza. Odtwórca roli Hermanna Brunnera z serialu "Stawka większa niż życie" zmarł nagle w swoim domu 18 marca. Artysta miał 97 lat. Ceremonia pogrzebowa najprawdopodobniej będzie miała szczególną formę, by zachować środki ostrożności.

Pogrzeb Emila Karewicza nie został jeszcze zaplanowany na konkretną datę. Wiadomo jednak, że ze względu na pandemię koronawirusa jego forma może być nieco inna. Polski aktor zasłynął z ról w takich filmach jak "Krzyżacy". "Baza ludzi umarłych" czy "Kanał". Natomiast największą popularność zyskał dzięki roli Hermanna Brunnera w kultowym serialu lat 60. pt. "Stawka większa niż życie". Fani artysty mogą nie być zadowoleni ze sposobu, w jaki może zostać pożegnany ich ulubieniec.

Pogrzeb Emila Karewicza w specjalnych warunkach

Można się spodziewać, że pogrzeb oraz organizacja ceremonii pożegnalnej Emila Karewicza będą utrudnione ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Nie ustalono jeszcze dokładnej daty pochówku, jednak można się spodziewać, że aktora chciałoby pożegnać wielu przyjaciół i fanów. Ze względów bezpieczeństwa natomiast wciąż panuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb artysty najprawdopodobniej odbędzie się na cmentarzu w Marysinie Wawerskim. Tam ciało aktora najpewniej zostanie pochowane obok jego trzeciej żony, Teresy, z którą Emil Karewicz związany był przez 62 lata. Archidiecezja warszawska powiadomiła już rodzinę o zaleceniach. Kapłani woleliby, żeby ceremonia odbyła się wyłącznie z udziałem najbliższej rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia

2. Ogromne zmiany w robieniu zakupów. Maksymalnie 50 osób w sklepie, metr odległości, znamy szczegóły

Jednak to, jaką formę będzie miał pogrzeb i gdzie spocznie ciało Emila Karewicza ostatecznie zależy od jego najbliższych. Wciąż żyje trójka dzieci aktora: córka Sylwia z pierwszego małżeństwa oraz Krzysztof i Małgorzata z trzeciego związku z Teresą. Wkrótce powinny pojawić się konkretne informacje, dotyczące daty oraz tego, jaki przebieg będzie miała ceremonia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzycę można zobaczyć w oczach. Objaw, którego nie wolno lekceważyć
  2. Piękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawo
  3. Nadzwyczajna decyzja dużego banku w Polsce. Klienci będą mieli wybór
  4. Bardzo ważne ostrzeżenie WHO. Dotyczy młodych ludzi
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News