Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy

Najpierw Lipko, teraz ona. Nie żyje kolejna legendarna polska gwiazda, trudno powstrzymać łzy Źródło: .

Pogrzeb gwiazdy odbędzie się już wkrótce. Wielu jej bliskich, znajomych, fanów oraz artystów, z którymi występowała na jednej scenie, nie może pogodzić się z jej odejściem. Zmarła kolejna kultowa artystka.

Pogrzeb artystki zostanie zorganizowany niedługo. Sprawa jej śmierci jest bardzo świeża, rodzina na pewno zadba o wystosowanie informacji o ostatnim pożegnaniu. Artystka zmagała się ze śmiertelną chorobą.

Wszyscy trzymali za nią kciuki do samego końca. Przegrała najważniejszą walkę w swoim życiu.

W ostatnich latach artystka miała bardzo poważne problemy ze zdrowiem, ale zawsze udawało jej się z nich wyjść obronną ręką. Niestety, tej walki nie udało jej się wygrać. Wanda Narkiewicz-Jodko, wokalista "Alibabek", nie żyje. O jej śmierci poinformował ukochany syn. Zarówno on, jak i inni bliscy byli przekonani, że guz mózgu da się wyleczyć. O schorzeniu Wandy Narkiewicz-Jodko w grudniu 2019 roku poinformowała Polska Fundacja Muzyczna.

- Niestety w godzinach porannych zmarła moja Mama, Wanda Narkiewicz-Jodko. Nie udało się doprowadzić do rozpoczęcia leczenia onkologicznego - poinformował tuż po jej śmierci syn, Michał Narkiewicz-Jodko. Kobieta zmarła 19 lutego. Nikt nie może uwierzyć, że nie ma jej już wśród żywych, że nie żyje. Szansa na wyleczenie utrzymywała ją w nadziei na powrót do zdrowia.

Pogrzeb piosenkarki odbędzie się niedługo. Rodzina o wszystkim poinformuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór zabrał w ostatnim czasie również Romualda Lipkę, kultowego członka zespołu Budki Suflera. Śmiertelna choroba pokonała kolejną ikonę polskiej sceny muzycznej. Niestety, Wanda Narkiewicz-Jodko dowiedziała się o niej zbyt późno. W październiku 2019 roku syn namówił ją na wizytę u lekarza, zaniepokoiła go asymetria jej twarzy. Była przekonana, że to zwykłe problemy gastrologiczne, jednak w końcu poszła się zbadać. Lekarze początkowo sądzili, że to nieuleczalny glejak.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające
2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”

Lekarze i rodzina nie chcieli, aby przechodziła mocno inwazyjne badania. Potrzebny był okres rekonwalescencji, niestety na drodze do zdrowia stanęły problemy finansowe. Uruchomiono zbiórkę na leczenie artystki. Odeszła w wieku 76 lat. Pogrzeb odbędzie się niedługo, rodzina na pewno poda stosowne szczegóły wszystkim zainteresowanym, którzy będą chcieli złożyć kwiaty na jej grobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  4. Były kochanek Rodowicz przerwał milczenie. Padły naprawdę przykre słowa
  5. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News