pogrzeb porażające sceny
Pixabay carolynabooth
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Porażające sceny na pogrzebie w polskim mieście. Nagle przerwano pochówek, trumnę odebrano rodzinie

W jednym z polskich miast w trakcie pogrzebu miały miejsce porażające sceny. Nagle pochówek został przerwany, a ciało odebrane bliskim. Szokująca interwencja. Z jakiego powodu przerwane zostało uroczyste pożegnanie?

Porażające sceny w jednym z polskich miast. Uroczystości pogrzebowe nagle zostały przerwane, z kolei ciało odebrano rodzinie. Z jakiego powodu doszło do takiej sytuacji? Szokująca interwencja.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Nagle pogrzeb został przerwany, a ciało odebrano rodzinie. Co się stało?

Sytuacja epidemiologiczna w kraju jest na tyle poważna, że ponownie w całym kraju zostały zaostrzone obostrzenia. Pandemia koronawirusa wpłynęła na każdy aspekt naszego życia, w tym na pogrzeby. W Bielsku Białym miała miejsce interwencja sanepidu podczas uroczystości pogrzebowych. Trumna została odebrana bliskim.

Zmarły 80-latek miał być pochowany zgodnie z obrządkiem kościoła prawosławnego. Rodzina miała zorganizować panichidę. Zgodnie z nią mężczyzna miał zostać uroczyście pożegnany w domu, przed nabożeństwem, które miało odbyć się w cerkwi. Jak wynika z informacji przekazanych przez portal Bielsk.eu, w domu miało pojawić się mnóstwo żałobników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- W pewnym momencie synowa zmarłego odebrała telefon. Stała obok, widziałam, jak w jej oczach pojawiają się łzy. Gdy skończyła rozmowę, wyszła przed dom i powiedziała wszystkim zebranym, żeby się rozeszli do domów. Dzwonił sanepid, żeby zamknąć trumnę i wyprosić wszystkich. Okazało się bowiem, że u zmarłego wykazano koronawirusa - opisywała jedna z uczestniczek uroczystości.

Sanepid miał nakazać natychmiastowe przerwanie pogrzebu, jego ciało z kolei zostało odebrane przez zakład komunalny. Dzień później zmarły został pochowany, jednak bez udziału rodziny. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zostali skierowani na kwarantannę.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Pilne ostrzeżenia. Wszystko skończy się o 15, alarmują Polaków

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- Teść źle się poczuł. Miał temperaturę 39,4 i kłopoty z oddychaniem. Szwagierka zadzwoniła po pogotowie. Odmówili jej przyjazdu i nakazali zgłoszenie się do ambulatorium. Zadzwoniła tam. Lekarka też odmówiła jego przyjęcia (...). Nikt nie chciał ani do niego przyjechać, ani przyjąć w szpitalu czy ambulatorium - opisywała synowa zmarłego 80-letniego mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana gwiazda hitu TVP została mamą, znamy imię i płeć dziecka. Kocha gotować, jej przepisy są hitami sieci
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Koncern farmaceutyczny chciał zarobić na leku przeciw COVID-19. Nie udało się, analitycy są w szoku
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News