Nagranie z pogrzebu odbiera mowę. Kobieta wskoczyła nagle na trumnę ukochanego, zaczęła robić niewiarygodne rzeczy
Irmina Jach - 18 Września 2020

Nagranie z pogrzebu odbiera mowę. Kobieta wskoczyła nagle na trumnę ukochanego, zaczęła robić niewiarygodne rzeczy

Pogrzeb jest bodaj najsmutniejszą uroczystością rodzinną. Żałobnicy, którzy zbierają się, by pożegnać ukochanego przyjaciela lub bliskiego, nie kryją żalu i łez patrząc, jak trumna z ciałem spoczywa w grobie. Celebracji tego wstrząsającego wydarzenia towarzyszą wielkie emocje, podniosłość i zaduma. Trudno uwierzyć, że ktoś mógłby złamać ogólnie przyjęte zasady. Tak stało się jednak podczas pewnego pogrzebu.

Pogrzeb, który odbył się w jednym z ekwadorskich miast, stał się sceną bardzo nietypowych wydarzeń. Kobieta pożegnała swojego ukochanego w bardzo nietypowy sposób. Nagranie z uroczystości błyskawicznie obiegło światowe media, wywołując mieszane uczucia wśród internautów. Niektórzy są zbulwersowani scenami, które zobaczyli. Inni nie kryją rozbawienia. To niejedyny interesujący pogrzeb, o którym pisaliśmy w ostatnim czasie.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Pogrzeb pewnego mężczyzny stał się internetowym hitem

Pogrzeb, który przyciągnął uwagę internautów w z całego świata, odbył się w miejscowości Manta w prowincji Manabo w Ekwadorze. Marlon Mero Quijije, 38-letni handlarz, który uczestniczył w ulicznej strzelaninie, zginął tragicznie. Bliscy i przyjaciele zmarłego zgromadzili się tłumnie na cmentarzu, by oddać mu hołd. Wśród żałobników znalazła się także ukochana sprzedawcy, która postanowiła pożegnać go w bardzo nietypowy sposób. Zrobiła coś, co wywołało ogromny szok wśród widzów. Nikt nie spodziewał się takich scen.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Nagranie z pogrzebu zostało opublikowane w mediach społecznościowych, na portalu Twitter, przez użytkownika o pseudonimie DavidCardona_5. Widać na nim atrakcyjną, czarnowłosą kobietę, która zjawiła się na uroczystości ubrana w jasne dżinsy i krótką, czarną koszulkę z krótkim rękawem. W pewnym momencie ukochana zmarłego wskoczyła na trumnę, by zaprezentować żałobnikom nietypowy taniec. Jej ruchy były bardzo prowokacyjne i - według niektórych - miały wyraźne zabarwienie erotyczne. Wybrała układ twerkowy, czyli rodzaj tańca, który polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami. Kilka razy nachyliła się także nad ciałem ukochanego, by pocałować szybę, która je osłaniała. Osoby zebrane na cmentarzu wydawały się być bardzo rozbawione tymi scenami.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Wideo zostało wyświetlone już ponad 10 milionów razy. Większość komentujących uważa, że kobieta przesadziła i pogrzeb nie jest odpowiednim miejscem na takie występy.

- 2000 lat rozwoju zachodniej cywilizacji wymazane do poziomu tubylczego barbarzyństwa… obrzydliwe - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Wielu internautów podziela żywe emocje żałobników. Pod postem pojawiły się również humorystyczne komentarze i słowa uznania dla kreatywnej ukochanej zmarłego.

- Jeśli twoja dziewczyna nie zrobi tego na twoim pogrzebie, czy to naprawdę twoja dziewczyna? - zapytał retorycznie jeden z komentujących.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słowa, których Kinga Duda nie puści mimo uszu. Ostra krytyka ze strony Moniki Olejnik
  2. Amerykańskie myśliwce nad Polską. Ruszają ogromne ćwiczenia Astral Knight 2020
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News