Adam Słodowy
screen
Monika Majko - 17 Stycznia 2020

Po 5 tygodniach od śmierci pochowano Adama Słodowego. Widok grobu wprawia w osłupienie

Adam Słodowy został pochowany dopiero teraz, choć najsłynniejszy majsterkowicz w Polsce zmarł ponad miesiąc wcześniej. Gwiazdę TVP żegnały tłumy fanów.

Adam Słodowy zmarł już ponad miesiąc temu, ale jego pogrzeb odbył się dopiero teraz. Fani są zaskoczeni, że Adam Słodowy tak długo czekał na ostatnie pożegnanie. Na warszawskich Starych Powązkach majsterkowicza żegnali najbliżsi oraz wielu wielbicieli, a jego skromna urna zniknęła pod ogromem żałobnych wieńców.

Pogrzeb Adama Słodowego odbył się w piątek

Najsłynniejszy majsterkowicz w Polsce został pochowany w piątek 17 stycznia na starym Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Gwiazdor zmarł na początku grudnia, miał 96 lat. Ciało mężczyzny zostało skremowane i spoczęło w skromnej urnie, ale na pogrzeb mężczyzna czekał ponad miesiąc. W ostatniej drodze towarzyszyło mu wielu fanów oraz przyjaciele i najbliżsi mężczyzny.

ciąża dramatPrawdziwy dramat. Nie żyje 6 dzieci i kobieta w ciążyCzytaj dalej

To właśnie z powodów rodzinnych pogrzeb Adama Słodowego odbył się z takim opóźnieniem. Choć mężczyzna mieszkał w Warszawie z żoną Bożeną, to jego dzieci wyemigrowały z kraju wiele lat temu. Obaj synowie mężczyzny na co dzień mieszkają za granicą, Piotr jest matematykiem i fizykiem w Australii, a Wojciech lekarzem w Stanach Zjednoczonych. Śmierć ich ojca zbiegła się z okresem świątecznym, kiedy trudno było dostać bilety lotnicze, dlatego pogrzeb zostało przesunięte dopiero na połowę stycznia, by mogli spokojnie dotrzeć do Polski i pożegnać się ze zmarłym ojcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierogi, najlepsze przepisyNieziemskie pierogi podbiją serce każdego. Kilka wyjątkowo łatwych przepisówCzytaj dalej

Adam Słodowy to najsłynniejszy polski majsterkowicz

Fani z wielką nostalgią wspominają mężczyznę, który na antenie Telewizji Polskiej propagował domowe majsterkowanie w programie "Zrób to sam". Adam Słodowy był również autorem wielu książek poradnikowych. Na zawsze pozostanie w pamięci widzów, jako kreatywny i niezwykle pomysłowy mężczyzna

Dzisiaj grzeje:

1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Na cmentarzu pożegnały go prawdziwe tłumy. Przy urnie ze zdjęciem uśmiechniętego mężczyzny, wielbiciele i bliscy zostawili ogromne ilości kwiatów. Pochowano go obok pierwszej żony, Jadwigi.

Pogrzeb Adama Słodowego

Najlepsze newsy dnia:

    1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
    2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
    3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
    4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
    5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

Kobieta adoptowała dwoje dzieciKobieta zaadoptowała dwoje dzieci. Gdy odkryła o nich druzgoczącą prawdę, długo nie mogła dojść do siebieCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News