Pogrzeb Krystyny Siwiec
pikio.pl
Konrad Karpiuk - 17 Stycznia 2020

Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec

Wiadomo już kiedy odbędzie się pogrzeb Krystyny Siwiec. Dotarły do nas smutne wieści o jej śmierci. Jej rodzina i bliscy są pogrążyli się w żałobie.

Pogrzeb Krystyny Siwiec odbędzie się w tę sobotę (18 stycznia). Informacje o jej śmierci przekazano w mediach wczoraj wieczorem. Wiele osób na wieść o tym wyraziło swój smutek i powiedziało o niej kilka ciepłych słów.

Nie żyje Krystyna Siwiec. Smutne wiadomości

Krystyna Siwiec przez lata niosła ważną misję, jaką jest nauka. Pracowała jako nauczycielka przedmiotów ścisłych - fizyki i matematyki w szkołach w Elblągu (województw warmińsko-mazurskie). Przez lata swojej nauki wychowała i nauczała wiele dzieci, byli wśród nich także laureaci konkursów międzyszkolnych.

Disco poloLider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco poloCzytaj dalej

W Elblągu spędziła całe swoje życie, była córką Sybiraczki. Skończyła I Liceum Ogólnokształcące w swoim rodzimym mieście, po latach wróciła do niego jako nauczycielka. Ponadto uczyła także w Liceum Medycznym, SP23 i III Elbląskim Liceum Ogólnokształcącym.

Prywatnie była pasjonatką podróży i wyjazdów na narty. W czasach młodości latała szybowcami, a na emeryturze nie przestawała spełniać się jako nauczycielka. Uczyła matematyki dzieci pracowników bazy NATO w Elblągu w Regent College. Zmarła w wieku 63 lat, przyczyn śmierci nie podano.

Wiemy już, kiedy odbędzie się pogrzeb Krystyny Siwiec

Pogrzeb Krystyny Siwiec odbędzie się w sobotę 18 stycznia, uroczystości na cmentarzu zaplanowano na godzinę 12:00. Msza pogrzebowa za duszę zmarłej odbędzie się godzinę wcześniej (o 11:00) w katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Patrząc po liczbie komentarzy byłych uczniów, można spodziewać się sporej frekwencji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, najgorsze cechyNajgorsze 3 cechy każdego znaku zodiaku. Wielu osobom może być przykro, obnażono najgorsze wadyCzytaj dalej

- Była moją wychowawczynią w III LO. Widziałem ją jeszcze nie dawno w sklepie. Żałuję, że nie porozmawiałem - pisał rozżalony internauta.

- Odszedł od nas wspaniały pedagog i człowiek, dała wiedzę moim dzieciom... Pokończyli studia, a ich hobby to matematyka. Spoczywaj w pokoju - komentował jeden z rodziców.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje mama wielkiej gwiazdy. To ona kierowała jej karierą, była ciężko chora

2. Nie żyje minister w rządzie PiS. Wiadomo kiedy odbędzie się pogrzeb

- Krysiu, byłaś wspaniałą, zawsze pogodną osobą. Ceniłam cię za to, że swoich racji potrafiłaś bronić. Wielka szkoda, że tacy dobrzy ludzie tak szybko nas opuszczają - czytamy dalej.

- Pani Krystyna uczyła mnie w szkole podstawowej. Po jeszcze wielu latach, gdy Ją spotkałem, zawsze chwilę porozmawialiśmy. Bardzo miło Ją wspominam. Miły wspaniały człowiek - komentował były uczeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. 320 tys. Polaków W PUŁAPCE. ZUS tylko czeka na ich błąd
  3. Katarzyna Dowbor pokazała bardzo stare zdjęcie z rodzinnego albumu. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała
  4. Taniec z gwiazdami może się schować. Licealiści na studniówce pokazali zachwycający układ, brawa
  5. 18-miesięczną Hanię niszczy wyjątkowo rzadki nowotwór z przerzutami. Rodzice błagają o pomoc, tylko jedna rzecz może pomóc

Adopcja małego kotkaAdoptowała słodkiego kociaka. Kiedy dorósł zaskoczył wszystkich, jest najbrzydszym kotem na świecie?Czytaj dalej

Źródło: Portel

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News