1,5-letni synek podczas pogrzebu zamordowanego ojca krzyknął jedno ścinające z nóg słowo

1,5-letni synek podczas pogrzebu zamordowanego ojca krzyknął jedno ścinające z nóg słowo Źródło: Facebook/Jordan Kissack

Pogrzeb zamordowanego ojca właśnie się rozpoczął. 1,5-letnie dziecko zmarłego pomagało pochować ojca, kiedy z jego ust padły rozrywające serca słowa. Mama wszyscy zebrani na pogrzebie bliscy nie mogli powstrzymać łez, gdy usłyszeli, co powiedziało dziecko.

Pogrzeb Lewisa Bagshaw zgromadził wszystkie najbliższe mu osoby, wśród nich znajdowała się jego żona i 1,5-letni syn. Żałobnicy na cmentarzu byli świadkami przerażającego zdarzenia, gdy zaczęto chować do grobu zmarłego.

Kolejny pogrzeb ofiary nożowników z Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania od lat mierzy się wysokim wskaźnikiem zgonów z powodu ataków nożowników. Statystyki są przerażające, a z roku na rok jest dużo gorzej. Policja wydaje się bezradna w walce z przestępcami, którzy zadając ciosy nożem, zabijają swoje ofiary. 

Codziennie na obszarze tego kraju dochodzi do śmierci z powodu napaści z nożem w ręku. Niestety, 21-letni Lewis Bagshaw stał się jedną z nich. Zostawił swoją żonę i maleńkie dziecko.

Pogrzeb Lewisa Bagshawa, który został przerwany krzykiem dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Lewisa Bagshaw pomagał w chowaniu zmarłego do grobu, podczas wykonywania tej czynności, 1,5-letni chłopczyk krzyknął rozrywające serca słowo. Małe dziecko krzyczało "tatusiu", gdy trumna z ciałem jego taty, została opuszczana do grobu. 

Mama, która została sama z dzieckiem nie może opisać, jak bardzo brakuje jej ukochanego, który został zamordowany z zimną krwią, gdy ona i jej syn czekali na niego w domu. Niestety, ich syn już nigdy nie zobaczy taty, który pokochał go najmocniej na świecie. 

- Od chwili narodzin Cartera, Lewis całkowicie oszalał na jego punkcie. Był wspaniałym ojcem i bardzo oddany swojej rodzinie - powiedziała żona zmarłego Lewisa Bagshaw. 

Dzisiaj grzeje:

1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie 
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Pogrzeb, na którym niósł się rozdzierający krzyk dziecka, zostanie na długo w pamięci żałobników, a zdjęcie, które trafiło do sieci, wstrząsnęło internautami. Widok 1,5-letniego dziecka, które pomaga pochować zmarłego ojca, wzrusza do łez. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

źródło: newsner 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News