Pogrzeb dziecka przybrał niespodziewany obrót
pixabay/tazzanderson
Monika Majko - 15 Października 2019

Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Pogrzeb własnego dziecka przerwał mu płacz z trumny obok. Pogrążony w żałobie mężczyzna był w szoku, kiedy zajrzał do środka. Okazało się, że odkrył brutalną prawdę, która miała nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Pogrzeb, który zaplanował dla swojej przedwcześnie zmarłej córki miał być zwykłym pożegnaniem. To, co wydarzyło się później mrozi krew w żyłach. Mężczyzna usłyszał płaczące niemowlę. Gdy zajrzał do grobu obok był w szoku. To nie jedyny taki przypadek.

Mieszkaniec wsi udał się na cmentarz w celu wykopania grobu dla swojej przedwcześnie zmarłej córeczki. Chciał w ten sposób przygotować się na pożegnanie swojego dziecka. Pracę przerwał mu płacz niemowlaka dobiegający z grobu obok. Mężczyzna zajrzał do środka i oniemiał. Leżało tam żywe dziecko.

Rodzina z piwnicyRodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważającyCzytaj dalej

Pogrzeb własnego dziecka przybrał dla mężczyzny niespodziewany obrót

Wszystko wydarzyło się w Indiach, w stanie Uttar Pradesh. Mężczyzna pospiesznie wyciągnął niemowlę z grobu, podał mleko i wezwał pogotowie. Sprawa trafiła na policję, trwa śledztwo. Znalezienie winnych może być jednak bardzo trudne. To kolejna w tym rejonie próba zabicia dziecka płci żeńskiej.

- Próbujemy teraz znaleźć rodziców dziecka. I podejrzewamy, że to musiało odbyć się za ich zgodą. Wyciągniemy surowe konsekwencje wobec tych, którzy pochowali dziecko żywcem - powiedział Abhinandan Singh, komendant lokalnej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies mieszaniec z wilkiemPrzygarnęli mieszańca psa z wilkiem, który wszystkiego się bał. Ale biorąc go do domu nie mogli przewidzieć, jak bardzo się zmieniCzytaj dalej

Pogrzeb żywej dziewczynki to nie pojedynczy przypadek

Dziewczynka trafiła do szpitala i dochodzi do siebie, a jej stan jest na bieżąco monitorowany. Nie wiadomo, ile czasu spędziła w ziemi. Lekarze są jednak dobrej myśli. Dzięki szybkiej reakcji mężczyzny dziecko powinno wrócić do pełni sił. Najbardziej szokujące jest to, że nie jest odosobniony przypadek - dziewczynki w Indiach giną masowo. Są poddawane aborcji lub zabijane zaraz po urodzeniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Jak podaje BBC takie sytuacje w Indiach są niemal powszechne. Urodzenie dziewczynki zwiastuje duże problemy finansowe dla całej rodziny, głównie ze względu na obciążenia związane z posagiem, w który rodzice muszą wyposażyć przyszłą pannę młodą. Dodatkowo dziewczynki nie są pożądaną płcią potomka również ze względu na trudności ze znalezieniem pracy, co również wiąże się z ograniczonymi dochodami dla całej rodziny. W przeludnionych Indiach to jeden z największych problemów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

Syn nie mógł pogodzić się z faktem, że jego mama umiera13-letni syn nie mógł pogodzić się z faktem, że jego mama umiera. Po 4 latach dokonał odkrycia, które zatrzęsło ludźmi z całego świataCzytaj dalej

źródło: Rzeczpospolita

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News