Myśleli, że znaleźli zwłoki najbliższego członka rodziny. Dwa miesiące po pogrzebie stanął w drzwiach

Myśleli, że znaleźli zwłoki najbliższego członka rodziny. Dwa miesiące po pogrzebie stanął w drzwiach Źródło: .

Pogrzeb został wyprawiony, rodzina opłakiwała zmarłego, trumna spoczęła w grobie. Wydawało się, że na tym zakończy się historia 63-latka. Jednak dwa miesiące później w jego domu rozległo się pukanie do drzwi, a niezapowiedzianym gościem okazał się zmarły i pochowany mężczyzna.

Pogrzeb 63-latka odbił się szerokim echem w kazachskiej miejscowości Tomarly. Zaginięcia w takim miejscu nie zdarzają się często, a 9 lipca Aigali Supugaliew zniknął i nikt z rodziny nie wiedział, co się z nim stało. Poszukiwania doprowadziły do rozkładającego się ciała w pobliżu jego domu. Nie dało się zidentyfikować zwłok po samych oględzinach, ale badania DNA wykazały, że na 99% jest to ciało zaginionego. Sprawa wydawała się zamknięta, chociaż nie wiadomo było w jakich okolicznościach mężczyzna poniósł śmierć.

Pogrzeb miał być zamknięciem tego rozdziału

Gdy śledczy wydali akt zgonu mężczyzny, rodzina wyprawiła mu pogrzeb. Wszyscy opłakiwali swojego bliskiego, przyjaciela, sąsiada. Wylano morze łez, ale ostatecznie wszyscy rozeszli się do domów, a pamięć o Aigalim miała powoli zanikać.

Ten jednak nie pozwolił o sobie na długo zapomnieć. Dwa miesiące po pogrzebie w jego domu rozległo się pukanie. Gdy jeden z członków rodziny otworzył drzwi, doznał szoku widząc mężczyznę, którego niedawno pochowali. Jego siostrzenica zemdlała na widok "ducha". Jednak była to prawda: Aigali stał przed nimi cały i zdrowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powrócił z martwych?

Jego brat przyznał, że wydał mnóstwo pieniędzy na badania DNA, które okazały się błędne. Ponadto wciąż w takim razie nie wiadomo, skąd wzięły się zwłoki niedaleko ich domu i kim była osoba, której pogrzeb się odbył. Eksperci, którzy przeprowadzali badania, stwierdzili jedynie, że zawsze pozostaje ten 1% szansy, że był to ktoś inny. I, jak się okazało, tak właśnie było w tym przypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Gdzie w takim razie był Aigali przez te dwa miesiące? Okazało się, że 63-latek wyjechał w celach zarobkowych, nic nikomu nie mówiąc. Nie miał nawet pojęcia, że gdy on pracował, jego rodzina wyprawiła mu pogrzeb i opłakiwała jego śmierć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bądź dumna ze swojej figury! Łykając TO możesz zrzucić -11kg z brzucha
  2. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  3. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  4. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  5. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  6. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: Popularne

Następny artykuł