Kolejny skandal po śmierci Lipko. Tym razem fani są wściekli, mają dość

Kolejny skandal po śmierci Lipko. Tym razem fani są wściekli, mają dość Źródło: .

Pogrzeb Romualda Lipki odbył się dwa dni temu, wielu fanów wciąż nie może dojść do siebie po smutnych wieściach o śmierci muzyka. Teraz jednak media obiegła informacja, która wstrząsnęła wielbicielami mężczyzny. Są wściekli.

Pogrzeb Romualda Lipki był wielkim wydarzeniem. Śmierć popularnego artysty wstrząsnęła całym światem muzycznym w Polsce. Fani wciąż przeżywają żałobę po zmarłym członku zespołu Budka Suflera, ale nowe informacje sprawiły, że w wielu wielbicielach muzyka zawrzała krew ze złości.

Pogrzeb Romualda Lipki odbył się dwa dni temu

Muzyk zmarł 6 lutego, przegrał długą i ciężką walkę z nowotworem dróg żółciowych. Mężczyzna został pochowany dwa dni temu na jednym z cmentarzy w Lublinie. Na ceremonię pożegnalną przybyły tłumy wielbicieli artysty oraz kolegów po fachu. Wśród żałobników można było dostrzec Izabelę Trojanowską, Urszulę oraz Krzysztofa Cugowskiego, który wspólnie z dawnymi kolegami z zespołu wykonał podczas pogrzebu utwór "Czas Ołowiu".

Budka Suflera zawiesiła działalność na jakiś czas: zespół poinformował, że odwołuje zbliżające się koncerty ze względu na żałobę po zmarłym członku.

- Nadchodzące tygodnie to dla nas okres żałoby. Zarówno was, prawdziwych fanów, jak i organizatorów prosimy o zrozumienie i wybaczenie - można przeczytać w oświadczeniu zespołu. 

Na pogrzebie Lipki zjawiły się tłumy, fani wciąż są w żałobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Teraz jednak pojawiły się informacje, które wstrząsnęły wielbicielami zmarłego muzyka. Choć Budka Suflera zawiesiła koncertowanie, z występów nie ma zamiaru zrezygnować były członek zespołu, Krzysztof Cugowski. Mężczyzna zagra koncert ze swoim Zespołem Mistrzów w klubie Palladium w Warszawie. Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej pod hasłem "Złoty jubileusz 50 lat na 100 procent".

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. Walka z czasem i śmiertelną chorobą. Robert Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc

Fani Budki Suflera są oburzeni zachowaniem wokalisty. Uważają, że nie uszanował żałoby po zmarłym koledze, mimo że od 2019 roku nie jest już członkiem zespołu. Zastąpił go Robert Żarczyński, a skłócony z kolegami muzyk nie chciał wystąpić na jubileuszowej trasie zespołu, która miała odbyć się jesienią ubiegłego roku. 

- Nie widzę powodu, by znowu grać z dawnymi kolegami - powiedział Cugowski w rozmowie z PAP Life.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. 5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami
  4. Córka Kwaśniewskiego w końcu się doczekała. Potwierdziła radosną nowinę, fani spieszą z gratulacjami
  5. Proroczy film Jana Komasy przewidział zamach na Adamowicza? Podobieństwa są porażające

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News