Żałobnicy spojrzeli na nieboszczyka i pobledli. Pilnie wezwali ratowników

Żałobnicy spojrzeli na nieboszczyka i pobledli. Pilnie wezwali ratowników Źródło: flickr.com

Pogrzeb zakończył się w bardzo nieoczekiwany sposób. W czasie, kiedy wiele osób musiało się pogodzić ze śmiercią swojego ukochanego członka rodziny, wydarzyła się najbardziej nieoczekiwana rzecz. Żałobnicy w pilnym trybie wezwali ratowników.

Pogrzeb nie zwiastował niczego niespodziewanego. Mnóstwo osób przybyło, aby towarzyszyć mężczyźnie w tej ostatniej drodze. Nikt z nich jednak nie mógł przypuszczać, że podczas finalnego pożegnania dojdzie do tak niespodziewanych scen. Kiedy spojrzeli na nieboszczyka dosłownie odebrało im mowę, po czym w mgnieniu oka wezwali na miejsce ratowników.

Pogrzeb zakończył się w najbardziej nieoczekiwany sposób

Pewnego dnia Eshwar z Mombaju w Indiach poczuł się bardzo źle. Dziwna i nagła dolegliwość od razu zwróciła jego uwagę, także postanowił zrobić jedyną słuszną rzecz, którą było oczywiście udanie się do lekarza rodzinnego. Kilka chwil później znajdował się już w szpitalu, a lekarze bezskutecznie próbowali zdiagnozować jego dolegliwość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Stan Eshwara pogarszał się z godziny na godzinę. W końcu mężczyzna zapadł w śpiączkę, z której nie udało się go wyprowadzić. Po pewnym czasie lekarze nie mieli innego wyboru, jak tylko przekazanie jego najbliższym smutnej wiadomości, że pacjent zmarł.

Pogrążona w żałobie rodzina przystąpiła do pogrzebu, na którym wydarzyła się niebywała rzecz. W pewnym momencie jedna z osób stojących przy trumnie powiedziała, że klatka piersiowa nieboszczyka zaczęła się poruszać dokładnie tak, jak podczas oddychania. Kiedy wszyscy zgromadzili się nad trumną doszło do jeszcze straszniejszego zdarzenia. Oczy nieboszczyka zaczęły się powoli otwierać.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie

2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Okazało się, że Eshwar tak naprawdę żyje. Kiedy świadomość o tym dotarła do żałobników, czym prędzej wezwali na miejsce odpowiednie służby. Mężczyzna trafił do szpitala i choć jego stan nadal jest poważny, to lekarze jednogłośnie twierdzą, że z tego wyjdzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News