Zaczepił o płytko zakopany dzban i nagle usłyszał płacz dziecka. Po pilnej interwencji lekarzy stało się niesamowite

Zaczepił o płytko zakopany dzban i nagle usłyszał płacz dziecka. Po pilnej interwencji lekarzy stało się niesamowite Źródło: unsplash.com/Daniel Lincoln

Miał się odbyć pogrzeb, jednak podczas kopania grobu mężczyzna zaczepił o zakopany dzban. Kiedy później usłyszał płacz dziecka był zdezorientowany i przerażony. Natychmiast udał się do lekarzy, gdzie stała się niebywała rzecz.

Pogrzeb zawsze jest przygnębiającą ceremonią, jednak tym razem jego finał wprawia w zdumienie. Takiego zakończenia nikt nie mógł przewidzieć. Na szczęście w porę usłyszano, że dziecko płacze i zabrano je do specjalistów. Dopiero tam stała się niezwykła rzecz, można mówić o wyjątkowym farcie mężczyzny, jak i samego maluszka.

Pogrzeb zakłócony przez płacz dziecka

Mężczyzna z Indii właśnie przygotowywał się, aby wyprawić pogrzeb dla swojego zmarłego dziecka. Zaczął kopać grób, jednak szybko natknął się na zagrzebany płytko dzban. Osłupiał, gdy chwilę później usłyszał płacz noworodka. Natychmiast sprawdził naczynie, a jego oczom ukazał się tragiczny widok. W środku było malutkie dziecko, najpewniej porzucone przez własnych rodziców. Ojciec martwego maleństwa natychmiast zabrał znalezione niemowlę do lekarzy.

Specjaliści byli pewni, że po tak traumatycznych przeżyciach dziecko umrze. Określili jej stan jako krytyczny, do tego dziewczynka była wychudzona i miała bardzo niska liczbę czerwonych krwinek. Okazało się, że była wcześniakiem, a w ziemi spędziła około 3-4 di. Miała przeżyć dzięki zapasowi tłuszczu na brzuchu,charakterystycznym dla niemowląt. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że niemowlę było zakopane tylko przez kilka godzin i miało dostęp do tlenu dzięki pęknięciom w naczyniu. Mimo to udzielili jej niezbędnej pomocy, a później przetransportowali ją do szpitala dziecięcego, gdzie trafiła pod opiekę pediatrów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po interwencji lekarzy dzieje się niebywała rzecz

Choć małej Sicie nie dawano wielkich szans na przeżycie, po dwóch miesiącach opieki w szpitalu dziewczynka zaczęła przybierać na wadze, a jej stan stopniowo wraca do normy. Dziecko czuje się dobrze, a jej stan jest stabilny. To niesamowite, ze interwencja lekarzy sprawiła, że po tak wyczerpujących i niebezpiecznych przeżyciach niemowlę jest w dobrej kondycji.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Policja szuka sprawców tego okropnego czynu, zakładając, że są to jednocześnie jej rodzice. Jak na razie nie udało się ustalić, kto jest winny. Sita ma jednak szczęście. Rajesh Kumar Mishra, polityk rządzącej partii Bharatiya Janata, zadeklarował, że zaadoptuje małą i wychowa ją jak własne dziecko. To on wymyślił dla niej imię Sita, na cześć hinduskiej bogini, którą król Janaka znalazł podczas pracy na roli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

 Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News