3-latka obudziła się podczas własnego pogrzebu, pilnie przewieziono ją do szpitala. Ale tam wydarzyło się najgorsze

3-latka obudziła się podczas własnego pogrzebu, pilnie przewieziono ją do szpitala. Ale tam wydarzyło się najgorsze Źródło: screen/youtube

Pogrzeb zaledwie 3-letniej dziewczynki był okropnym wydarzeniem dla rodziców. Po chwili nadzieja ożyła w raz z ich córką, którą zabrano z trumny do szpitala.

Pogrzeb to zawsze smutne wydarzenie, ale gdy okazuje się, że opłakiwany przez żałobników zmarły jakimś cudem ożywa, może zmienić się w radosną uroczystość. Tak też było na tej ceremonii, na której nagle 3-latka ożyła. Natychmiast zabrano ją do szpitala, ale lekarze niestety nie mieli dobrych wieści.

Gdy 3-latka ożyła, natychmiast przerwano pogrzeb

Do tego niecodziennego wydarzenia doszło na Filipinach, w prowincji Zamboanga del Sur. W kościele w Aurora odbywały się obrządki związane z pogrzebem 3-letniej dziewczynki. Rodzice byli pogrążeni w rozpaczy, gdy nagle jeden z sąsiadów dziecka chciał sprawdzić, czy na pewno w trumnie leży jego malutka sąsiadka. Odchylił wieko trumny i z niemałym zaskoczeniem zobaczył, że dziecko się rusza.

To natychmiast postawiło na nogi zebranych żałobników. Sprawdzono, czy dziewczynka oddycha, wszak czasem zdarza się, że mięśnie osób zmarłych sztywnieją lub wiotczeją, w wyniku czego wyglądają, jakby się ruszali. Okazało się, że 3-latka trzyma oddech i puls, w związku z czym ojciec czym prędzej wyjął ją z trumny i popędził do szpitala.

3-latka znowu trafiła do szpitala, w której stwierdzono zgon. Tam pogrzebano po raz kolejny nadzieje rodziców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze kilka dni temu, lekarze byli pewni, że dziewczynka nie żyje. 3-latka leżała w szpitalu z bardzo wysoką gorączką, której nie dało się w żaden sposób zbić. W końcu lekarze stwierdzili nad ranem zgon dziewczynki, pogrzeb został zaplanowany na trzy dni od jej śmierci. Gdy znowu trafiła do placówki, personel nie krył zdziwienia. Niestety, dziewczynka nie przeżyła i po raz drugi stwierdzono jej zgon.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Co ciekawe, nie jest to jedyny tego typu przypadek. Nieraz dochodziło do sytuacji, w których zmarli nagle ożywali w trakcie pogrzebu. Jakiś czas temu 2-latek w Brazylii obudził się podczas ceremonii i poprosił po wodę. Chwilę później ponownie zmarł.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News