Po pogrzebie Królikowskiego na jaw wyszła prawda o jego bracie. Niesamowite poświęcenie, ciężko powstrzymać łzy

Po pogrzebie Królikowskiego na jaw wyszła prawda o jego bracie. Niesamowite poświęcenie, ciężko powstrzymać łzy Źródło: Wikimedia Commons Mariusz Staniszewski CC3.0; Sławomir Skonieczny CC2.0

Pogrzeb Pawła Królikowskiego zebrał całą rodzinę znanego aktora. Wśród nich był także Rafał Królikowski. Okazało się, że musiał wiele poświęcić, aby stawić się na ostatnim pożegnaniu brata.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca w Warszawie. Ostatnie pożegnanie aktora zgromadziło nie tylko jego bliskich, ale także znanych polityków i osoby ze świata show-biznesu. Okazało się, że brat Pawła musiał wiele poświęcić, aby przyjechać do Warszawy.

Rafał Królikowski musiał wiele poświęcić, żeby być na pogrzebie brata

Magazyn Na żywo poinformował, że Rafał Królikowski miał zaplanowany wyjazd do USA w związku ze spektaklem Ludzie Inteligentni, w którym miał zagrać. Za rolę w tournee miał otrzymać niebagatelną kwotę, bo aż 50 tysięcy złotych. Jednak w obliczu ciężkiego stanu brata stwierdził, że są rzeczy ważne i ważniejsze, ostatecznie rezygnując z wyjazdu.

Jak donosił informator Na żywo, Rafał Królikowski bardzo obawiał się o zdrowie swojego brata, być może coś nawet przeczuwał. Zdecydował się, że nie zostawi swojego brata bez wsparcia, dzięki temu udało mu się towarzyszyć mu do samego końca. Stawiając rodzinę wyżej niż pracę, mógł spędzić z bratem ostatnie chwile i być na jego pogrzebie. Gdyby podjął inną decyzję, mógłby żałować jej do końca życia.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wzruszająca przemowa brata

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choroba sprawiła, że relacje między braćmi jeszcze bardziej się zacieśniły, wsparcie, jakie dawał Rafał, było dla zmarłego aktora bardzo ważne. Gdy trwał pogrzeb Pawła, jego brat zdecydował się na wygłoszenie przemowy, która szczerze wzruszyła wszystkich zgromadzonych gości życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

- Nie umiem się z tobą pożegnać. To najtrudniejsza rola. Całe swoje życie miałem starszego brata. Mogłem podkraść ci papierosa, posłuchać Niemena. Przecierałeś szlaki, pokazałeś mi jak tworzyć rodzinę, dom. Zawsze mogłem zadzwonić, zapytać, jaki kupić samochód, znałeś się na tym. Zawsze umiałeś dostrzec we wszystkim coś szczególnego. Umiałeś pięknie to uchwycić, określić, zaskakująco spuentować - mówił Rafał Królikowski na pogrzebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. Sezon skoków narciarskich zakończony. Federacja podjęła ostateczną decyzję
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Szkoły będą prowadzić lekcje przez internet? Jest decyzja Ministerstwa Edukacji Narodowej
  5. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News