Poślubił matkę. Tydzień wcześniej w tajemnicy zgwałcił jej córkę, której wiek doprowadza do łez

Poślubił matkę. Tydzień wcześniej w tajemnicy zgwałcił jej córkę, której wiek doprowadza do łez Źródło: Unsplash/Cristian Newman

Pogrzeb dziecka bolał ją szczególnie wtedy, gdy musiała dokonać mordu potajemnie po raz pierwszy. Zapłodnił ją własny ojczym, za którego jej matka wyszła w 2000 roku. Po latach kobieta odważnie wyjawiła prawdę i powiedziała prokuraturze to, co działo się w jej domu.

Pogrzeb jej trójki dzieci był tragicznym przeżyciem, które na stałe zapisało się w psychice 28-latki. Kiedy ojczym zgwałcił ją po raz pierwszy, była bardzo młoda. Dzisiaj odważnie opowiada o tym, co działo się w jej rodzinie. Kobieta apeluje także do innych poszkodowanych, aby nie bali się pójść na policję i prosić o pomoc. Choć jest bardzo trudno, to jednak z traumatycznymi wspomnieniami można sobie poradzić.

Pogrzeb pierwszego dziecka był dla niej bardzo bolesny. Musiała to jednak zrobić. Matka zawiozła ją na pierwszą aborcję

Rochelle Gray ma dzisiaj 28 lat, ale dopiero teraz postanowiła przyznać się do tego, co działo się przez lata w jej rodzinie. Jak podaje Daily Mail, Rochelle była gwałcona przez swojego ojczyma. To właśnie dopiero po ślubie z jej matką prawda o ojczymie Rochelle wyszła na jaw. Okazało się, że jest to człowiek, który nie ma żadnych zahamowań, aby spełnić swoje największe fantazje seksualne. Po ślubie, gdy Rochelle miała zaledwie 9-lat, jej ojciec Anokye Andrews (obecnie 44-latek), zaczął wykorzystywać ją seksualnie kilka razy w tygodniu. Regularnie gwałcił ją, a w międzyczasie Rochelle kilka razy zaszła w ciążę. Pierwszy gwałt miał miejsce w 2000 roku.

Dzieci nie mogły jednak się urodzić, więc Rochelle, ze strachu, ze wstydu, a także pod naciskiem ze strony własnej matki, przerywała te ciąże. 28-latka wspomina, że dokonała aborcji aż trzy razy, za każdym razem bardzo przy tym cierpiąc. Do szpitali woziła ją własna matka.

Rochelle jest dzisiaj wsparciem dla innych kobiet - ofiar przemocy domowej

Dzisiaj 28-latka odważnie mówi o tym, co działo się w jej domu, a jej prawdziwe imię i nazwisko media publikują na jej życzenie. Rochelle chce dodać odwagi i otuchy wszystkim innym kobietom, które tak jak ona, doświadczyły kiedykolwiek przemocy domowej. Ojczym Rochelle został skazany po latach gwałtów i wykorzystywania córki swojej żony na 20 lat więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Sąd uznał także winę matki Rochelle, która przez cały ten czas milczała i nic nie robiła, a wręcz w ten sposób stawała po stronie swojego męża. Sąd skazał ją na 5 lat pozbawienia wolności. Matka woziła Rochelle na aborcje do szpitali za każdym razem, gdy ta mówiła jej, że jest w ciąży. Nie reagowała, gdy Rochelle opowiadała o gwałtach. Kazała jej milczeć i twierdziła, że historie o tych czynach to wymysły, a jej  córka, wówczas 12-letnia, jest wierutną oszustką. Każda tego typu wymiana zdań kończyła się z wielką awanturą, więc Rochelle przez lata ze swoim problemem była zupełnie sama. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News