Ksiądz zdradził nieznane fakty dot. pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Powinien zachować to dla siebie?

Ksiądz zdradził nieznane fakty dot. pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Powinien zachować to dla siebie? Źródło: TRICOLORS/East News

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 30 sierpnia ubiegłego roku, wydarzenia poprzedziły uroczystości żałobne w Konstancinie-Jeziornej. Media przekazały nieznane fakty, które nieoczekiwanie zdradził ksiądz uczestniczący w ostatnim pożegnaniu. Wydarzenia, do których doszło podczas pogrzebu mogą wywoływać konsternację.

Pogrzeb znanego producenta zaskoczył nie tylko żałobników, ale i obecnego w Fuledzie księdza. W rozmowie z "Faktem" duchowny zdradził, co zrobiła Agnieszka Woźniak-Starak.

Ksiądz wypowiedział się na temat uroczystości

Piotr Woźniak-Starak odszedł rok temu - zginął na jeziorze Kisajno, niedaleko swojej posiadłości. Dopiero po kilku dniach odnaleziono jego ciało. Do tej pory pogrzeb producenta filmowego budzi ogromne zainteresowanie za sprawą złamania przepisów - Piotr Woźniak-Starak miał zostać pochowany niezgodnie z prawem: poza cmentarzem i w miejscu, które nie spełniają wymogów stawianych katakumbom.

Pomimo tych zawirowań pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka wywołał spore poruszenie, a dziennikarze próbowali uchwycić jakiekolwiek ujęcia z uroczystości ostatniego pożegnania w Fuledzie. Paparazzi wykonali jedynie zdjęcia niesionej trumny, jednak milioner miał zostać skremowany. Teraz o szczegółach uroczystości wypowiedział się proboszcz parafii pw. św. Jana Kantego w Kamionce, ksiądz Jarosław. W rozmowie z "Faktem" nie ukrywał swojego podekscytowania pomimo upływu tylu miesięcy.

Pogrzeb był dość niecodzienny, wszystko za sprawą hobby zmarłego producenta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Takiego pogrzebu, jak jestem księdzem, to nie widziałem - zachwyca się proboszcz. Duchowny zdradził, że to on poświęcił urnę z prochami gwiazdy. Zanim doszło do pogrzebu wszyscy musieli liczyć się z pewnymi opóźnieniami. Okazało się, że zaproszeni goście nie stawili się w Fuledzie punktualnie. Żałobników zaskoczyła sama Agnieszka Woźniak-Starak.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
2. Polacy popierają kary za brak maseczek? Jest sondaż
3. Decyzja już zapadła. Emerytury sporo wzrosną dla jednej z grup społecznych

Dziennikarka postarała się, żeby do Fuledy sprowadzić wszystkie samochody swojego zmarłego męża. Był fanem motoryzacji, dlatego nie mogło zabraknąć tych niecodziennych "pogrzebowych gadżetów".

- Jeepy, sportowe marki. Były to wszystkie auta śp. Piotra. Jego żona powiedziała nam później, że zostały specjalnie przywiezione na uroczystość, bo śp. Piotr je uwielbiał - tłumaczy ksiądz. Wspomniał także, że z głośników można było usłyszeć głośną muzykę, za którą przepadał producent, a po uroczystości odbyła się stypa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pamiętacie żonę wójta z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, ciężko uwierzyć jak teraz wygląda
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News