Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw

Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw Źródło: Intstagram/kayah_official

Wyszły na jaw okropne informacje w sprawie pogrzebu Zofii Karpiel-Bułecki. Prawda dopiero teraz została ujawniona, wobec Kayah i innych żałobników wszczęto procedury. Sytuacja jest poważna. O całej sprawie poinformował "Tygodnik Podhalański".

Zofia Karpiel- Bułecka zmarła w wieku 85 lat, a jej pogrzeb odbył się 2 lipca. Kobieta prowadziła w Zakopanem pensjonat oraz karczmę regionalną Babcyno Jatka. Została pochowana na słynnym cmentarzu Pęksowe Brzysko. W uroczystościach pogrzebowych wzięli udział między innymi Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka. Wszczęto wobec nich procedury, prawd dopiero wyszła na jaw.

Okropne informacje na temat pogrzebu Karpiel-Bułecki, Kayah poddana procedurom

"Tygodnik Podhalański" ujawnił informację, że podczas pogrzebu Zofii Karpiel-Bułecki doszło do przykrych wydarzeń. Osoba, która odbierała kondolencje, jest zakażona koronawirusem. Zakopiański sanepid wydał oświadczenie, by wszystkie osoby biorące udział w uroczystościach niezwłocznie się z nim skontaktowały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Prosimy o kontakt osoby, które w dniu 2 lipca 2020 r. brały udział w uroczystościach pogrzebowych Zofii Karpiel-Bułecki na Pęksowym Brzysku w Zakopanem, w modlitwach przed pogrzebem w domu zmarłej oraz w przyjęciu zorganizowanym po pogrzebie - głosił komunikat sanepidu. W pogrzebie brała udział Kayah oraz Sebastian Karpiel-Bułecka i jego żona. czy zastosowali się do apelu?

- W związku z zaistniałą sytuacją Kayah jest w trakcie wszelkich koniecznych procedur - dlatego też nie jest w stanie udzielać teraz wywiadów - przekazała Joanna Rawska z wytwórni Kayah w imieniu piosenkarki. Z kolei osoba reprezentująca Sebastiana Karpiela-Bułeckę wyznała, że nie ma kontaktu z muzykiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, zdjęcie mówi wszystko

2.Rozjaśnia przebarwienia i niweluje zmarszczki. Można ją kupić w każdej aptece za kilka złotych

To kolejny przypadek zakażenia koronawirusem wśród żałobników na pogrzebie. Podobna sytuacja miała miejsce 4 czerwca podczas pogrzebu Jerzego Pilcha, gdzie również jedna osoba okazała się być zakażona. Wtedy jedną z osób, które trafiły na kwarantannę był Zygmunt Miłoszewski, który sam nie pojawił się na pogrzebie, ale miał kontakt z osobą, która była.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  2. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona
  3. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje aktor znany z filmu o Bondzie
  4. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Duże niebezpieczeństwo, powoduje nudności, bóle głowy i wymioty
  5. Członkini komisji wyborczej przyłapana. Schowała karty do głosowania i nie chciała oddać, interweniowała policja
  6. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. ”Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy”, cytowano słowa rodziny

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News