Ujawniono wolę Romualda Lipko. Decyzję podjął na długo przed pogrzebem

Ujawniono wolę Romualda Lipko. Decyzję podjął na długo przed pogrzebem Źródło: facebook/Budka Suflera

Pogrzeb Romualda Lipko odbędzie się w tym tygodniu, a dziś zostało zdradzone, jaka była jego ostatnia wola. Okazuje się, że zmarły muzyk dużo wcześniej podjął ważne decyzje.

Pogrzeb gwiazdy zawsze jest okazją, by złożyć hołd zmarłemu. Uroczystość, która odbędzie się w tym tygodniu zgromadzi nie tylko rodzinę i bliskich muzyka, ale także fanów, który nigdy nie zapomną legendarnego artysty z zespołu Budka Suflera. 

Pogrzeb Romualda Lipki

Smutne doniesienia o śmierci Romualda Lipki pojawiły się 6 lutego. Muzyk, które przez ostatnie pół roku zmagał się z nowotworem niestety, przegrał walkę. O śmierci muzyka Polacy dowiedzieli się z mediów społecznościowych, gdzie pojawił się oficjalny komunikat zespołu Budka Suflera, która pogrążona w żałobie żegnała wieloletniego przyjaciela. 

- Romuald Lipko nie żyje. Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów. Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera - pojawiła się informacja na Facebooku zespołu Budka Suflera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb Romualda Lipki zaplanowano na najbliższą środę, 12.02. Ceremonię poprzedzi msza pogrzebowa, która rozpocznie się o godzinie 13. Muzyk, który mógłby zostać pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach jeszcze przed śmiercią zaplanował, gdzie chce spocząć. 

Pogrzeb od dawna był zaplanowany. Ujawniono ostatnią wolę muzyka

Zgodnie z ostatnią wolą, pogrzeb Romualda Lipki nie odbędzie się w Warszawie na Powązkach. Muzyk jeszcze przed śmiercią postanowił, że jego pogrzeb odbędzie się w Lublinie na cmentarzu miejskim przy ulicy Lipowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Kamera w pokoju dziecka nagrała, co ojciec robi z 4-latką. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast zaragowała

2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Kiedy Romuald Lipko dowiedział się, że jego stan zdrowia nie jest dobry, zdecydował się na kupno kwatery na cmentarzu w Lublinie. Pogrzeb Romualda Lipki, tak jak sobie to zaplanował odbędzie się w Lublinie, w środę 12 lutego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Kuriozalne słowa prezesa Legii Warszawa. "Moja kadencja to najlepszy czas w historii klubu"
  3. Zamknął się w klatce razem z pitbullem. Kiedy zaczął jeść, wydarzyło się niebywałe
  4. Jeden prosty trik pozwoli zaoszczędzić krocie na zużyciu gazu. Wystarczy przyjrzeć się palnikom
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm
     

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News