Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki Źródło: unsplash

Pogrzeb 10-letniej Amelki był niezwykle smutnym wydarzeniem dla całej rodziny. Kiedy pogrążona w żałobie rodzina dowiedziała się, że doszło do dramatycznej pomyłki, nikt nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje.

Pogrzeb dziecka zawsze jest traumatycznym przeżyciem dla rodziców, którzy muszą się pożegnać ze swoim dzieckiem. Śmierć 10-letniej Amelki była wstrząsem dla całej rodziny, a kiedy na pogrzebie doszło do koszmarnej pomyłki, nikt nie mógł uwierzyć, że takie zdarzenia mogły mieć miejsce. 

Pogrzeb 10-letniej Amelki. Bulwersujące wydarzenia, których nikt nie zapomni 

Kiedy Amelka została zdiagnozowana, cała rodzina nie wiedziała, jak sobie poradzić z chorobą dziecka. Lekarze nie mieli dla nich dobrych wiadomości, rokowania dziewczynki były bardzo kiepskie. 

- Badania wykazały, że córka cierpi na skomplikowane zapalenie mózgu. To oznacza, że samoistnie mózg niszczy organy wewnętrzne, działa na szkodę organizmu. Jest to zapisane w kodzie genetycznym i ujawnić może się w każdym momencie życia - opowiedziała o chorobie dziecka mama. 

Niestety, 10-letnia Amelka nie wygrała walki z chorobą. Dziewczynka zmarła w listopadzie zeszłego roku. Zrozpaczeni rodzice zorganizowali pogrzeb, który okazał się być kolejnym dramatycznym wydarzeniem w ich życiu. 

Pogrzeb obfitował w dramatyczne wydarzenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrążeni w żałobie rodzice ostatkiem siły planowali pogrzeb. Nie mogli pogodzić się z myślą, że ich 10-letniej córki już nie ma między nimi. Mama wybrała miejsce na cmentarzu, wszystko zostało opłacone i przygotowane. Kiedy rozpoczął się pogrzeb, wyszła na jaw dramatyczna wiadomość. 

- Odbył się pogrzeb, nie myślałam w racjonalny sposób, nie rozglądałam się na boki, czy jestem w tym samym miejscu. Jak umiera dziecko, to wszystko jest za mgłą. Szłam za urną - relacjonuje pogrzeb mama. 

Dopiero po czterech dniach od pogrzebu okazało się, że Amelka leży w zupełnie innym miejscu niż rodzice sobie tego życzyli. Kiedy rodzice wyjaśniali sprawę w parafii, na jaw wyszła jeszcze bardziej przerażająca wiadomość: grabarze przeprowadzili ekshumację bez pozwolenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Ksiądz, który współpracuje z grabarzami, przyznał, że doszło do pomyłki, ale nie zamierza w żaden sposób karać swoich pracowników. Rodzice skierowali sprawę do prokuratury, która ma wyjaśniać, dlaczego doszło do pochowania Amelki bez ekshumacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?
  5. Drzwi kościoła się otworzyły podczas ślubu i wtedy się zaczęło. Niewyobrażalne sceny, goście przecierali oczy ze zdumienia

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News