Płytko pochowali cudowną istotę. Gdy po czasie zastali rozkopany, pusty grób odebrało im mowę

Płytko pochowali cudowną istotę. Gdy po czasie zastali rozkopany, pusty grób odebrało im mowę Źródło: Unsplash/Nacho Díaz Latorre

Pogrzeb ukochanego w rodzinie psa był dla nich ciężkim przeżyciem. Zwierzę towarzyszyło im przez niemal dwie dekady, więc traktowany był jak członek rodziny. Gdy zastali później pusty grób, srogo się zdziwili.

Pogrzeb 18-letniego psa odbył się na cmentarzu dla zwierząt, znajdującego się niedaleko wioski, w której mieszkała jego rodzina. Wykopano dosyć płytki dół, umieszczono w nim zwierzę i zakopano. Wszyscy myśleli, że już na zawsze pożegnali swojego przyjaciela.

Pogrzeb psa odbył się po tym, jak właściciele stwierdzili, że nie żyje

Pies o imieniu Dik mieszkał w domu rodziny z wioski Nowonikolsk przez blisko 18 lat. Przez ten czas wszyscy zdążyli bardzo przywiązać się do zwierzęcia. Rodzina zdawała sobie jednak sprawę, że zwierzak jest już w zaawansowanym wieku i w każdej chwili może od nich odejść.

W końcu nadszedł ten smutny moment. Właściciele spostrzegli, że Dik leży nieruchomo na ziemi. Z początku myśleli, że śpi, więc próbowali go dobudzić. Niestety, pies nie dawał znaku życia, a z racji jego wieku, rodzina była praktycznie pewna, że Dik nie żyje. Podjęto więc decyzję o pochowaniu go na pobliskim cmentarzu zwierzęcym. Wykopano dosyć płytki dół, złożona tam psa i przysypano ziemią.

Byli w szoku, gdy zobaczyli rozkopany dół. W środku nie było psa

Rodzina jakiś czas później doznała niemałego szoku, gdy spostrzegli, że miejsce pochówku Dika jest opustoszałe. Wyglądało to, jakby ktoś odkopał ciało zwierzęcia i je ukradł. Prawda była jednak zupełnie inna. Okazało się, że pies żył, a dzięki temu, że rodzina nie wykopała głębokiego dołu, udało mu się odkopać i zbiec z cmentarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skrajnie wycieńczonego psa znalazła przypadkowa osoba. Dik trafił do schroniska, gdzie zrobiono mu zdjęcia, które udostępniono w internecie, aby znaleźć dla niego nowych właścicieli. Przez przypadek natrafiła na nie rodzina, która wcześniej pochowała zwierzę. Zgłosili się więc do schroniska, aby odebrać swoją zgubę.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- Jego właścicielki, dwie starsze siostry, przyszły zabrać go do domu. Płakały, były wdzięczne i przekazały 5 tys. rubli na rzecz naszego schroniska - poinformowała szefowa schroniska.

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu