Pogrzeb, dźwięki z trumny
pixabay.com carolynabooth
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

Pogrzeb nie wyglądał tak, jak zakładano. W czasie ceremonii, gdy wszystkich ogarniał niewyobrażalny smutek, z trumny zaczęły dobiegać dziwne dźwięki.

Pogrzeb starszej kobiety wszystkich przyprawił o gęsią skórkę. Pogrążeni w żałobie bliscy z trudem udali się z nią w ostatnią drogę, ale nie przypuszczali, że może dojść do podobnych zdarzeń. Gdy usłyszeli płacz i hałas z wnętrza trumny, zajrzeli do środka, a wtedy musieli podjąć zatrważającą decyzję.

Smutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelSmutna wiadomość o żonie Rafała Trzaskowskiego. W sieci pojawił się apelCzytaj dalej

Ten pogrzeb na zawsze zapadnie w ich pamięci. Gdy otworzyli wieko trumny, przeszył ich dreszcz 

Serwis Interia oraz TVP Info przytaczają historię przypominającą scenariusz do najbardziej emocjonującego filmu. Wszystko miało miejsce w pobliżu Buenos Aires kilka dni po śmierci 65-latki. Rodzina zaplanowała pogrzeb, a w ceremonii wzięli udział najbliżsi sercu staruszki. Zrozpaczeni, jeszcze nie wiedzieli co ich czeka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Kiedy żałobnicy zmierzali w stronę cmentarza, usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające z wnętrza trumny. Jak wynika z ich relacji, odgłosy przypominały ciche jęki, płacz i stukanie. Początkowo myśleli, że coś im się przesłyszało, ale gdy hałas nie ustawał w ich głowach zrodziły się najbardziej przerażające wizje. 

W końcu krewni zdawali się nie mieć żadnych wątpliwości, że 65-latka zwyczajnie się obudziła, a do zgonu wcale nie doszło. Natychmiast zabrali ją razem z trumną do najbliższego szpitala, by usłyszeć potwierdzenie lekarzy. Nie chcieli tracić żadnej chwili i sądzili, że zdążą z pomocą. Przecież wszystko wyglądało na jednoznaczne.

Na miejscu specjaliści dokonali krótkiej kontroli i już po chwili z trudem przekazali rodzinie, że kobieta wcale nie ożyła. Bliscy 65-latki byli zdruzgotani. Przez moment ogarnęła ich nadzieja, że znów będą mogli uściskać ukochaną staruszkę, ale niestety. Upierali się, że przecież słyszeli dźwięki wskazujące na płacz, być może się ocknęła i w szoku straciła przytomność? Jednak lekarze byli nieugięci. Kobieta nie żyła już od dłuższego czasu, nie odkryli żadnych oznak wskazujących na to, że niedawno ożyła.

Zdaniem lekarzy to co słyszeli żałobnicy to najprawdopodobniej dźwięki będące rezultatem gazów opuszczających ciało zmarłej kobiety lub sztywniejących mięśni kontrolujących struny głosowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Eksperci coraz częściej mówią o podobnych przypadkach wyjaśniając, że to naturalna rzecz, której nie należy się obawiać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  2. Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośno
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Szpitale zostały postawione pod ścianą. Polityk ujawnia treść tajemniczego pisma
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. NASA sprzeciwia się rozbudowie systemu satelitów. "Ryzyko katastrofalnych kolizji jest niedopuszczalnie wysokie"
  7. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP Info, Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News