Nagła śmierć legendy polskiej muzyki. Jego przeboje zna każdy Polak
Pikio.pl
Monika Majko - 8 Kwietnia 2020

Nagła śmierć legendy polskiej muzyki. Jego przeboje zna każdy Polak

Pogrzeb legendarnego muzyka wstrząsnął fanami, nikt nie spodziewał się tak nagłej śmierci artysty. Syn mężczyzny przekazał smutne wieści.

Pogrzeb legendarnego polskiego muzyka to ogromny cios dla jego fanów, nikt nie spodziewał się tak nagłej śmierci mężczyzny. Niezwykle smutne informacje przekazał w mediach społecznościowych syn artysty, cała polska scena muzyczna jest w żałobie.

Pogrzeb legendarnego muzyka wstrząsnął fanami

Jego przeboje zna niemal każdy Polak, 8 kwietnia 2020 roku w godzinach porannych zmarł Andrzej Adamiak, lider i wokalista łódzkiego zespołu "Rezerwat". Informacje o nagłym odejściu legendarnego muzyka przekazał za pomocą mediów społecznościowych jego syn, Bartosz.

Polacy pod ścianąZUS potwierdził obawy. Tysiące osób postawione pod ścianąCzytaj dalej

- Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata - napisał syn mężczyzny na Facebooku zespołu "Rezerwat".

Nie żyje Andrzej Adamiak, lider i wokalista zespołu "Rezerwat"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka zaginęła bez śladu.Dwie maleńkie córeczki zniknęły nagle z domu. Porażająca prawda wyszła na jaw 30 lat później, usiadł i zaczął płakaćCzytaj dalej

Zespół "Rezerwat" zadebiutował na scenie w 1982 roku, Andrzej Adamiak był założycielem i wokalistą grupy, grał również na gitarze basowej. Oprócz tego zajmował się komponowaniem, pisaniem tekstów i produkowaniem muzyki. Zespół jest autorem wielu hitów, które Polacy nucą do dzisiaj, m.in. piosenki "Zaopiekuj się mną".

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekł tajny plan ws. koronawirusa. Wszystko zostało już dokładnie rozpisane w Niemczech

2. Z ostatniej chwili: Rząd wyda obowiązek noszenia maseczek. Szumowski tłumaczy, jakie mogą być noszone

Muzyk w lutym 2020 roku skończył 60 lat. Na razie nie podano przyczyny śmierci mężczyzny, ani szczegółów dotyczących ceremonii ostatniego pożegnania artysty. Rodzina i fani muzyka są w żałobie, to wielki cios dla całego polskiego świata muzycznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lublinie zastosowano eksperymentalną metodę leczenia COVID-19. Świetne rezultaty
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Polacy w końcu poznali prawdę. Mateusz Morawiecki już dłużej nie mógł ukrywać ile pieniędzy trafi do kieszeni rodaków
  4. Genialny domowy sposób na dezynfekcję maseczki. Zajmuje kilka chwil i można użyć jej ponownie
  5. Niezwykle smutne doniesienia o zakażonej 4-latce z centralnej Polski. Trwa dramatyczna walka o jej życie
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Mama przez 28 lat szukała4-latek zaginął, szukała go cała Polska. Po 28 latach mama zobaczyła zdjęcia i aż jej odebrało mowęCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News