Po pogrzebie Królikowskiego cała rodzina poszła w jedno miejsce. Bardzo smutny widok

Po pogrzebie Królikowskiego cała rodzina poszła w jedno miejsce. Bardzo smutny widok Źródło: East News TRICOLORS

Pogrzeb Pawła Królikowskiego miał charakter państwowy. Podczas ceremonii Pawła Królikowskiego pożegnały wielkie osobistości z najróżniejszych środowisk, zarówno kulturalnych, jak i politycznych. Po pogrzebie wszyscy udali się w szczególne miejsce, aby uczcić pamięć aktora.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego był jednym z najbardziej poruszających wydarzeń tego roku. Fakt, że uroczystość miała charakter państwowy udowadnia, jak ważną postacią dla polskiej kultury był aktor. Jak tylko skończyła się ceremonia, wszyscy żałobnicy udali się w pewne szczególne miejsce, żeby pożegnać artystę.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego był wydarzeniem, w którym uczestniczyła cała Polska. Podczas ceremonii pojawili się nie tylko najbliżsi aktora, ale też dziennikarze, politycy i artyści. Wszyscy chcieli pożegnać odtwórcę popularnych ról. Na pogrzeb wybrali się także fani Pawła, którzy dojechali na cmentarz specjalnymi busami. Śmierć aktora poruszyła zwłaszcza jego koleżanki i kolegów z planu. Po pochowaniu trumny, zebrani spotkali się jeszcze w miejscu o szczególnym znaczeniu, by wspólnie po raz ostatni pożegnać Pawła Królikowskiego.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego zjednoczył żałobników w szczególnym miejscu

Pogrzeb Pawła Królikowskiego był bardzo poruszającą ceremonią. Śmierć aktora wywołała wielkie wzruszenie w najróżniejszych środowiskach w całej Polsce. Rodzina, ale też i fani jeszcze przez długi czas będą próbowali się pogodzić z tym, że Paweł odszedł na zawsze. Artysta miał wielki wpływ na ludzi, nie tylko za sprawą swoich aktorskich kreacji, ale niesamowitej osobowości i chęci niesienia pomocy innym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak tylko skończył się pogrzeb Pawła Królikowskiego, żałobnicy nie rozeszli się do swoich domów, ale postanowili zebrać się jeszcze w restauracji przy Teatrze Studio Buffo. Trudno było wybrać lepsze miejsce na pożegnanie  wielkiego aktora, jakim był Paweł Królikowski. Wśród zebranych był Antek Królikowski - najstarszy syn artysty - wraz ze swoją dziewczyną, Kasią Dąbrowską. Oboje co jakiś czas wychodzili przed studio, by zapalić i powspominać zmarłego.

Dzisiaj grzeje: 1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii

2. Była żona Piotra Żyły skrywała tajemnicę przed całą rodziną. Dowiedzieli się, gdy było za późno

Na pogrzeb przyjechali też pozostali członkowie rodziny. Przed wejściem do teatru pojawili się Małgorzata Królikowska oraz Rafał Królikowski, brat zmarłego artysty, który również jest aktorem. Rodzina witała kolejnych żałobników, którzy chcieli uczestniczyć w stypie w restauracji, która miała miejsce pod teatrem Studio Buffo. To był szczególnie smutny dzień dla całej Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w Polsce
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. inspirowała tysiące graczy
  4. Idealne naleśniki? Jeden trik sprawi, że już nigdy nie zrobisz ich inaczej, oszczędza mnóstwo czasu
  5. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  6. Justyna Żyła w tajemnicy przed rodziną przeszła operację. Prawdę wyznała dopiero po
  7. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News