Dopiero teraz wyszło. Ujawniono co zrobił Romuald Lipko na łożu śmierci, nikt się nie spodziewał

Dopiero teraz wyszło. Ujawniono co zrobił Romuald Lipko na łożu śmierci, nikt się nie spodziewał Źródło: youtube.com

Pogrzeb Romualda Lipki odbędzie się już niedługo. W związku z jego nagłą śmiercią wiele gwiazd zaczęło wspominać tego niesamowitego artystę. Jednak mało kto wie, do czego doszło już na łożu śmierci.

Pogrzeb cenionego artysty odbędzie się za niecały tydzień. Na cmentarzu będzie można spodziewać się wielu sław. Fani jednak są zatroskani jedną ważną kwestią. Odpowiedź na nią jest już wszystkim znana - Romuald Lipko nie chciał czekać i zrobił to niedługo przed śmiercią.

Romuald Lipko 2 dni przed śmiercią podjął męską decyzję. W szpitalu przyjął gościa

Jak wszyscy wiedzą, Romuald Lipko wchodził w skład Budki Suflera. Kultowy już zespół zawiesił działalność w 2014 roku. Fani mieli nadzieję na "wskrzeszenie" zespołu i kolejne koncerty. Na jaw jednak wyszedł konflikt, który Romuald Lipko toczył z Krzysztofem Cugowskim. Panowie nie mogli dojść do porozumienia w kwestii praw autorskich. Ich kłótnie związane z zespołem zaczęły się już w latach 70. Przez to, że lider zespołu chciał, aby jego nazwisko pojawiało się przed nazwą Budka Suflera, został nawet wyrzucony z zespołu. 

Jak się okazało, Romuald Lipko chciał odejść z czystym sercem, bez nieporozumień i kłótni z osobami, z którymi jednak spędził kawał życia. W związku z tym 2 dni przed śmiercią spotkał się z Krzysztofem Cugowskim w szpitalu. Artyści wszystko sobie wyjaśnili i się pogodzili.

- Spotkałem się z Romkiem we wtorek w szpitalu z jego inicjatywy. Leżał na łóżku. Pożegnaliśmy się i pogodziliśmy. Niech spoczywa w pokoju - skomentował zdarzenie Krzysztof Cugowski dziennikarzowi Faktu.

Pogrzeb artysty odbędzie się 12 lutego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy. Proszę nie myśleć, że kiedykolwiek może zaistnieć jakiekolwiek pojednanie, ponieważ pojednać się mogą ludzie, którzy kiedyś próbowali ze sobą na jakiś temat rozmawiać - mówił kiedyś w wywiadzie Romuald Lipko. Zmienił jednak plany i nie chciał odchodzić skłócony. Zmarł 6 lutego w wieku 69 lat, zmagał się z nowotworem dróg żółciowych wątroby.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2.
Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

Ostatnie pożegnanie Romualda Lipki będzie miało miejsce w Lublinie, 12 lutego. Najpierw, o godzinie 13:00, odbędzie się msza pogrzebowa w Archikatedrze Lubelskiej. Następnie kompozytor zostanie pochowany na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Harry już dłużej nie mógł ukrywać prawdy. Powiedział, co stało się na sekundy przed śmiercią Diany, oburzające
  5. Gotujesz rosół drobiowy? Najlepsi szefowie kuchni dodają jeden składnik, który gwarantuje niepowtarzalny smak

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News