Gwiazdor polskiego "Mam talent" przegrał ze śmiertelną chorobą. Przeszywające serca słowa rodziny tuż przed pogrzebem

Gwiazdor polskiego "Mam talent" przegrał ze śmiertelną chorobą. Przeszywające serca słowa rodziny tuż przed pogrzebem Źródło: facebook/Tomasz Kabis - Iluzjonista/

Pogrzeb gwiazdora polskiego "Mam Talent" wyglądał nieco inaczej. Wszystko przez przeszywające serca słowa rodziny, które obwieścili tuż przed ceremonią żałobną.

Pogrzeb zmarłego gwiazdora przewija się w nagłówkach polskich mediów. Rodacy, a w szczególności jego fani, wciąż nie potrafią uwierzyć w tragiczny los, który spadł na niego tak niespodziewanie. Nie tylko bliscy uczestnika talent show wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że już go z nami nie ma. Chwilę przed ceremonią pogrzebową ogłoszono coś bardzo ważnego, co u wielu mogło wywołać jeszcze więcej łez. 

Gwiazdor polskiego "Mam Talent" przegrał walkę z chorobą 

Od kilku dni głównym tematem rozmów jest potworna i nagła śmierć uczestnika "Mam Talent" Tomasza Kabisa, który swego czasu otwarcie wyznał, że zmaga się z nowotworem serca. Pierwszy raz pojawił się na ekranach właśnie w show TVN-u prezentując swoje magiczne sztuczki, które pozwoliły mu zajść aż do finału i zająć 10. miejsce. Gwiazdor miał plan na siebie i chciał spełniać się w tym, co kocha najbardziej, dlatego gdy tylko dowiedział się o chorobie, podjął walkę. 

Tomasz starał się nie dawać za wygraną, jednak mimo leczenia jego stan coraz bardziej się pogarszał. Uczestnik talent show opadał z sił, aż w końcu ziścił się najczarniejszy scenariusz. W nocy z 3 na 4 grudnia zmarł, o czym poinformowali bliscy za pośrednictwem jego oficjalnego profilu na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pogrzeb już za nami. Słowa rodziny tuż przed ceremonią rozrywają serca 

Pogrzeb Tomasza odbył się 7 grudnia w Katowicach, a msza żałobna rozpoczęła się o 9:30. W ostatniej drodze gwiazdora towarzyszyli mu bliscy i fani, którzy chcieli go pożegnać. Ceremonia wyglądała nieco inaczej niż zazwyczaj, bowiem zabrakło na niej wieńców i kwiatów. Niedługo przed pogrzebem rodzina zmarłego wyznała, że chcieliby, żeby zamiast tego wpłacać datki na rzecz potrzebujących dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz?
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

- Na prośbę najbliższej rodziny Tomka prosimy, aby NIE przynosić wieńców ani kwiatów, a w zamian przelać datki na rzecz potrzebujących dzieci na konto Fundacji Mam Marzenie (nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z dopiskiem: odz. Katowice Tomek Czarodziej). Tomek zawsze powtarzał, że dobro wraca... pragniemy więc w jego intencji kontynuować tą piękną ideę - napisano na Facebooku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News