Nie żyje Zbigniew Jarosz. Media obiegły szczegóły dotyczące jego pogrzebu

Nie żyje Zbigniew Jarosz. Media obiegły szczegóły dotyczące jego pogrzebu Źródło: pikio.pl

Pogrzeb Zbigniewa Jarosza będzie miał miejsce już wkrótce. Dziś podano smutne informacje o śmierci byłego reprezentanta Polski w siatkówce. Podano także szczegóły dotyczące jego pogrzebu.

Zbigniew Jarosz zmarł w wieku 85 lat. W przeszłości reprezentował Polskę na zawodach siatkarskich. Jego syn oraz wnuczkowie również zrobili kariery sportowe. Wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb znanego sportowca. 

Smutne informacje obiegły media. Nie żyje Zbigniew Jarosz

Informacje o śmierci Zbigniewa Jarosza przekazał dzisiaj Polski Związek Motorowy we Wrocławiu. Były siatkarz był wielkim pasjonatem motoryzacji i po przejściu na sportową emeryturę, zdecydował się na podjęcie działalności w lokalnym Automobilklubie. Teraz jego koledzy ze związku motorowego podali smutne informacje o odejściu ich bliskiego współpracownika.

- 4 listopada, w wieku 85 lat odszedł od nas Zbigniew Jarosz. Zmarły był oddanym działaczem Polskiego Związku Motorowego - przez wiele lat jego wiceprezesem, a także prezesem Automobilklubu Dolnośląskiego i wieloletnim komandorem Rajdu Polski. Polski Związek Motorowy składa Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia - napisano na oficjalnym fanpage'u PZM Wrocław.

Podano, kiedy odbędzie się pogrzeb reprezentanta Polski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbigniew Jarosz był ojcem Macieja Jarosza, który również reprezentował barwy Polski w siatkówce. W jego ślady poszedł także jeden z jego wnuków, Jakub. Ponadto drugi wnuk jest trenerem siatkarskim. Sportowcy na pewno będą obecni na pogrzebie seniora rodu, który wprowadził ich w świat sportu. Bardzo prawdopodobne jest pojawienie się także delegacji wrocławskiego PZM.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

- Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 8 listopada, o godz. 14:00 we Wrocławiu na cmentarzu przy ulicy Smętnej - poinformował Polski Związek Motorowy we Wrocławiu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Zasnęła z noworodkiem na kanapie. Nagle wybudził ją przeraźliwy krzyk męża
  4. Chciała wiedzieć, co robi jej mąż zostając sam z dzieckiem. Nagrania z ukrytej kamery odebrały jej mowę
  5. Musiał wyciągnąć z krocza pacjentki rzecz, która była przeznaczona dla jej chłopaka. Ginekologa aż zatkało

Źródło: Facebook

Następny artykuł