pogrzeb kazanie
Pixabay.com carolynabooth
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Niesamowite słowa księdza na pogrzebie 12-letniego Kamilka. Żałobnicy nie mogli ukryć łez

Dzisiaj miał miejsce pogrzeb 12-letniego Kamila, który zginął tragicznie wskutek pogryzienia przez pitbulla. Na miejscu pojawiły się tłumy ludzi. Niesamowite słowa księdza, który wygłosił kazanie, doprowadziły wiele osób do łez.

Dziś odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego 12-latka o imieniu Kamil. Do dramatycznego zdarzenia doszło kilka dni temu w Przemyślu. Chłopiec miał udać się do mieszkania kolegi, ponieważ chciało mu się pić. W mieszkaniu nie znajdował się nikt dorosły, były tam jedynie dwa psy. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował i ranił Kamila. Lekarze niestety nie byli w stanie go uratować.

ministerstwo zdrowiaDecyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutroCzytaj dalej

Niesamowite słowa księdza podczas pogrzebu 12-letniego Kamila, żałobnicy nie mogli powstrzymać łez

Msza pogrzebowa rozpoczęła się dziś o godzinie 11.00 w kościele św. Józefa w Przemyślu. Po niej ciało 12-letniego Kamila zostało pochowane na cmentarzu Zasanie. Grób chłopca został cały pokryty białymi kwiatami. Zarówno rodzina, jak i pozostali żałobnicy byli zdruzgotani tragicznym odejściem tak młodego chłopca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

W kościele salezjanów zebrały się tłumy ludzi pogrążonych w smutku oraz żalu. Chłopiec spoczął w białej trumnie, złożone przy nim kwiaty również były koloru białego. Pożegnanie chłopca było bardzo trudnym momentem, zwłaszcza dla rodziny, która nie może pogodzić się z jego odejściem. Ksiądz wygłosił niesamowite kazanie, które doprowadziło żałobników do łez.

- Rodzice nie powinni nigdy iść za trumną dziecka. Powinno być inaczej (...) Kamil dopiero wchodził w swoje życie. Rodzice mieli wobec niego tyle planów i marzeń. Cieszyli się z urodzin, potem z radością patrzyli jak dorastał. Teraz to wszystko prysło - mówił poruszony ksiądz.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

- Zostaje tylko powtórzyć za patronem szkoły, do której chodził Kamil: „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. A niektórzy za szybko. Jak Ty, Kamilu (...) Co ukoi ból matki, która musi wybrać ubranie dla syna na ostatnią drogę? (...) Nie to powinno trapić serce Elżbiety - kontynuował kapłan. Żałobnicy nie byli w stanie powstrzymać łez na te poruszające słowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężko uwierzyć, pracownicy sanepidu urządzili sobie pielgrzymkę na Jasną Górę. Internauci nie mają litości
  2. Czym jeździ Grzegorz Krychowiak? Prawdziwy potwór wart fortunę jest postrachem szos (FOTO)
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News