Cztery białe trumny na pogrzebie Karoliny i jej córeczek. Nie powinny umrzeć w podobny sposób, wielki smutek

Cztery białe trumny na pogrzebie Karoliny i jej córeczek. Nie powinny umrzeć w podobny sposób, wielki smutek Źródło: City News YouTube

Pogrzeb 37-letniej Karoliny i jej trzech córeczek, które zginęły w tragicznym wypadku w Brampton w Kanadzie, przyciągnął tłumy. Polonia i Kanadyjczycy pożegnali rodzinę w piękny sposób. Historia Polki i jej dzieci wstrząsnęła całym światem. Nie powinny umrzeć w taki sposób, pozostawiły po sobie ogromny smutek.

Do tragicznego wypadku doszło 18 czerwca bieżącego roku, w godzinach popołudniowych, w okolicy Torbram Road i Countryside Drive w Brampton. Karolina, która podróżowała wraz z córeczkami, jechała w kierunku północnym. Kierowca jadący na wschód zlekceważył sygnalizację świetlną i z dużą prędkością uderzył w samochód Polki. Siła zderzenia była tak wielka, że Volkswagen należący do kobiety uderzył w latarnię, która zwaliła się na dach auta. Pomimo natychmiastowej pomocy lekarskiej, nie udało się uratować życia Karoliny i jej dzieci. Sprawca ich śmierci ma zaledwie dwadzieścia lat. Niedawno zakończył się pogrzeb Polki.

Pogrzeb Polki i jej trzech córeczek

Kierowca, który spowodował śmierć Polki i jej dzieci, został aresztowany i oskarżony o "cztery przypadki niebezpiecznej eksploatacji pojazdu silnikowego powodującej śmierć". Młody mężczyzna nie powinien siadać za kółkiem gdyż w przeszłości odebrano mu prawo jazdy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Funkcjonariusze nadal badają okoliczności wypadku samochodowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Msza pogrzebowa Karoliny i jej córeczek odbyła się w czwartek, w polskim kościele św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton w prowincji Ontario. Nabożeństwo było transmitowane w internecie, by umożliwić udział rodziny i bliskich kobiety mieszkających w Polsce. Mama i dziewczynki spoczęły w białych trumnach. Żałobnicy nie byli w stanie powstrzymać łez, ogrom tragedii jest wprost niewyobrażalny. Podczas mszy szwagierka kobiety wygłosiła bardzo wzruszające przemówienie.

- Karolina, Klara, Lili i Mila były całym światem Michaela. Miłość żyła w domu Karoliny i Michaela, w całej rodzinie. Miałam zaszczyt być szwagierką Karoliny i ciocią trzech aniołów - mówiła walcząc ze wzbierającymi łzami.

Mąż zmarłej kobiety nie zdecydował się na publiczne zabranie głosu. W kościele pojawił się w ciemnych okularach i przeżywał tragiczne chwile samotnie. Mężczyzna zdecydował się na wydanie oficjalnego oświadczenia, które jest formą hołdu dla żony i córeczek.

- Zawsze będziemy wspominać wspólne chwile. Pozostaną chwilami miłości osadzonymi w naszych sercach na zawsze. Niech spuścizna tych pięknych kobiet żyje dzięki radości, dobroci i miłości, którymi dzieliły się z innymi - napisał Michael.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany aktor. Tragedia, miał jedynie 24 lata
2. 8-latek zginął w tragicznym wypadku. Do wszystkiego doszło w trakcie rodzinnej wycieczki

37-letnia Polka pracowała jako nauczycielka w katolickiej szkole podstawowej w Brampton St. Isaaca Joguesa. Współpracownicy zapamiętali ją jako osobę kompetentną i wyjątkowo oddaną swojej pracy. Uczniowie, z którymi pracowała, zawsze mogli liczyć na jej wsparcie. Kobieta wspólnie z mężem, Michaelem, wychowywała trzy córeczki: 6-letnią Klarę, 4-letnią Lilianę i roczną Milą. Byli wspaniałą, kochającą rodziną. Mieszkańcy przedmieść Toronto, którzy byli sąsiadami Karoliny, nie mogą poradzić sobie z tą okropną tragedią. Uruchomiono specjalną zbiórkę pieniędzy dla pogrążonej w rozpaczy rodziny. Dotychczas udało się zebrać prawie 425 tysięcy dolarów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie
  3. Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści
  4. Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję
  5. Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny
  6. Céline Dion pokazała się bez makijażu. Brak słów, ciężko uwierzyć, jak naprawdę wygląda artystka

Źródło: Fakt/Bejsment/o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News