Okropne doniesienia, zdjęcie z miejsca tragedii przeraża. Nie żyje Grzegorz Śliwka

Okropne doniesienia, zdjęcie z miejsca tragedii przeraża. Nie żyje Grzegorz Śliwka Źródło: .

Pogrzeb odbędzie się już jutro. Zdruzgotana rodzina będzie musiała pożegnać swojego bliskiego, który w niedzielę 3 listopada zginął tragicznie w wypadku. Policja podała szczegóły zdarzenia.

Pogrzeb Grzegorza Śliwki odbędzie się w czwartek. Rodzina przekazała niezbędne szczegóły i poinformowała też żałobników o swojej niecodziennej prośbie. Już jutro zbiorą się dziesiątki osób opłakujących tragiczną śmierć mężczyzny.

19-latka śmiertelnie potrącił samochód

3 listopada około godziny 5:20 doszło do strasznego wypadku. Na obwodnicy Olkusza przy wyjeździe z miasta w kierunku Wolbromia został potrącony pieszy. 22-letni mężczyzna kierujący Audi A6 potrącił śmiertelnie 19-latka. Patrząc na wgniecenia karoserii, a także na stłuczoną szybę, można śmiało stwierdzić, że siła uderzenia musiała być ogromna.

Na miejscu zginął zaledwie 19-letni Grzegorz Śliwka. Był początkującym piłkarzem, wychowankiem Przemszy - grał w niej od grup młodzieżowych po drużynę seniorów, występującą obecnie w grupie I klasy okręgowej Kraków. W "dorosłym" zespole zadebiutował w wieku 16 lat, łącznie w "okręgówce" rozegrał 83 mecze, w których zdobył trzy gole. Śmierć zawodnika potwierdził klub.

Pogrzeb Grzegorza Śliwki - znane jest miejsce i godzina uroczystości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja informuje, że zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym, na nieoświetlonym odcinku drogi. Na razie nie wiadomo, w jakim kierunku poruszał się pieszy - będzie to przedmiotem prowadzonego w tej sprawie śledztwa. Na miejscu natychmiast zjawił się prokurator, a śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olkuszu. Policja nadal apeluje o rozwagę na drodze, a pieszych o noszenie po zmroku odpowiednich elementów odblaskowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani nie mogą w to uwierzyć
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Pogrzeb tragicznie zmarłego Grzegorza Śliwki odbędzie się w czwartek, 7 listopada, o godzinie 14:30 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Kluczach. Rodzina wystosowała też ważną prośbę - zamiast kwiatów prosi o złożenie datku do oznakowanych puszek na zakup sprzętu, z którego będą korzystać pacjenci Hospicjum Domowego Janmed.

Fot. olkusz.policja.gov.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł