Pogrzeb Królikowskiego
wikipedia Fryta 73
Aneta Wasilewska - 6 Marca 2020

Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci

Pogrzeb Pawła Królikowskiego zakończył się skandalem, a tuż po nim w sieci pojawiła się ogromna burza. Nie można uwierzyć w wydarzenia, które miały miejsce.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się wczoraj w Warszawie. Cała rodzina zmarłego, bliscy i przyjaciele, ale także widzowie polskich produkcji, pojawili się, by pożegnać się ze wspaniałym mężczyzną. Niestety już podczas ceremonii pogrzebowej rozpoczął się skandal, który wydaje się nie kończyć. W sieci rozpętała się prawdziwa burza z tego powodu.

Zwróćcie uwagę na te cechy mięsaKurczaki, które jecie mają coś podobnego na sobie? Nie jedzcie ich, niebezpieczne dla zdrowiaCzytaj dalej

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego bieżącego roku. Pierwsze doniesienia o poważnym stanie zdrowia aktora, pojawiły się już przed świętami Bożego Narodzenia, to wtedy lubiany aktor pilnie trafił do szpitala. Początkowe wiadomości przekazywały, że mężczyzna czuje się dobrze, a stan jego zdrowia jest stabilny. Dopiero po śmierci aktora wyszło na jaw, że po ciężkiej operacji, Paweł Królikowski przebywał w śpiączce.

Pogrzeb aktora sprawił, że wiele osób pojawiło się, by oddać mu cześć. Niestety podczas uroczystości pogrzebowych, jeden element spowodował, że oczy wszystkich zwróciły się w jednym kierunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta mogą być niebezpieczneNajniebezpieczniejsze rasy psów, niektórych chcą zabronić. Padliśmy ze śmiechu, gdy dowiedzieliśmy się jaka rasa jest na pierwszym miejscuCzytaj dalej

Pogrzeb, który zakończył się skandalem

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego nie mogło zabraknąć jego przyjaciółki Katarzyny Skrzyneckiej, która pojawiła się w towarzystwie swojego męża. To właśnie na Marcina Łopuckiego wszyscy zwrócili swój wzrok. Mąż Skrzyneckiej zdecydował się na strój, który dla większości nie przystoi na pogrzeb.

Kiedy zdjęcia pojawiły się w sieci, internauci od razu zauważyli, że Marcin Łopucki prezentuje się nieadekwatnie do okazji. Jego spodnie dresowe rozpętały prawdziwą burzę w sieci, którą próbowała zakończyć Katarzyna Skrzynecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwyczajne zdjęcie rodziny skrywa porażającą tajemnicę. Włos jeży się na głowie, jak mogli nie zauważyć?

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd Polek. Mało która kobieta zwraca na to uwagę

- Musiał być w pracy, prowadząc zajęcia sportowe i rehabilitacyjne. Wyrwał się NIEOCZEKIWANIE na chwilę ze swojej pracy, by choć przez chwilę MÓC BYĆ Z NAMI WSZYSTKIMI żegnającymi Przyjaciela. I wie pani, co powiedziałby Królik? "Dla mnie stary, mógłbyś być nawet w płetwach. Fajnie, że zdążyłeś się wyrwać i wpaść choć na chwilę". Ale Paweł był mądrym i pełnym pogody Facetem. Wysoko ponad takich hejterów - próbowała tłumaczyć męża Katarzyna Skrzynecka.

Jednak słowa Katarzyny Skrzyneckiej nie przypadły do gustu internautom, którzy nie potrafią zrozumieć, czemu mężczyzna nie znalazł kilku chwil, by zmienić swoją garderobę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. 15-latka wyglądała starzej niż własna babcia. Przeszła niesamowitą metamorfozę, efekt powala
  5. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  6. Pozornie zwyczajne zdjęcie rodziny skrywa porażającą tajemnicę. Włos jeży się na głowie, jak mogli nie zauważyć?
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Michał Wiśniewski i diagnozaDiagnoza uderzyła jak grom z jasnego nieba. Michał Wiśniewski dowiedział się o nowotworze, był zdruzgotanyCzytaj dalej

źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News