Pogrzeb w Trynidadzie
pixabay.com carolynabooth
Irmina Jach - 4 Grudnia 2020

Porażające doniesienia, trudno uwierzyć. Nie wpuścili go na własny pogrzeb

Pogrzeb zamordowanego mężczyzny zakończył się ogromnym skandalem. Informacje na temat tego, co wydarzyło się podczas ceremonii, obiegły światowe media. Bliscy 29-latka marzyli o tym, by uroczystość miała wyjątkowy charakter. Zakład pogrzebowy stanął na wysokości zadania. Nikt nie spodziewał się kłopotów.

Pogrzeb młodego mężczyzny odbył się w miejscowości Port-of-Spain, stolicy Trynidadu i Tobago. Che Lewis oraz jego ojciec zostali śmiertelnie postrzeleni we własnym domu. Rodzina nie podejrzewała, że gwałtowny zgon zapoczątkuje kolejne szokujące zdarzenia.

Mamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejMamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejCzytaj dalej

Pogrzeb mężczyzny zszokował internautów

Krewni 29-latka zdecydowali się na skorzystanie z usług zakładu pogrzebowego, który specjalizuje się w nietypowych uroczystościach. Zachęceni atrakcyjnym motto nie wahali się nawet przez chwilę. Uznali, że nie znajdą lepszego usługodawcy.

Zobacz także: Urodziła się z "wilczą sierścią". Teraz jej zdjęcia są słynne w całym internecie

- Każde życie jest wyjątkowe, więc każdy pogrzeb też powinien być wyjątkowy - czytamy w ofercie reklamowej przedsiębiorstwa.

Rodzina zażyczyła sobie, żeby ciało denata zostało zabalsamowane i przytwierdzone do krzesła. Nieboszczyk został ubrany w różową marynarkę i białe spodnie. Przewieziono go ulicami miasta w otwartej furgonetce.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Nietypowa procesja wzbudziła ogromne zainteresowanie przypadkowych przechodniów. Nie zabrakło obserwatorów, którzy zdecydowali się transmitować całe zdarzenie w internecie, gdzie spotkało się z licznymi komentarzami.

Zobacz także: Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Zrobiła rzecz, po której zaczął żałować

Nabożeństwo pogrzebowe miało odbyć się w kościele św. Jana Ewangelisty. Duchowni stanowczo odmówili wprowadzenia ciała umieszczonego na krześle do wnętrza świątyni. Zwłoki pozostawiono na progu, a obok złożono kwiaty i zdjęcie.

Niektórzy żałobnicy, zaskoczeni nietypową formę pogrzebu, usiłowali nakłonić zmarłego do założenia maseczki ochronnej. Głos w sprawie uroczystości pogrzebowych postanowił zabrać przedstawiciel lokalnej policji. Poinformował, że wobec rodziny zostało wszczęte postępowanie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Przewożenie osób w niebezpieczny sposób jest przestępstwem i podlega karze w wysokości 750 funtów - przypomniał funkcjonariusz.

Ostatecznie ciało 29-latka zostało złożone w trumnie i pochowane w rodzinnym grobie, w którym wcześniej spoczął także jego ojciec. Niedawno informowaliśmy także o innym nietypowym pogrzebie.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wprost.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News