Niestety, koronawirus na pogrzebie. Sanepid pilnie szuka uczestników

Niestety, koronawirus na pogrzebie. Sanepid pilnie szuka uczestników Źródło: Pikio.pl

Pogrzeb odbył się 27 lipca 2020 roku, lokalny sanepid pilnie poszukuje wszystkich uczestników ceremonii ostatniego pożegnania. Wśród żałobników potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2, sprawa jest poważna.

Pogrzeb przyciągnął tłum żałobników, wśród nich potwierdzono zakażenie koronawirusem. Miejscowy sanepid pilnie poszukuje uczestników uroczystości ostatniego pożegnania, która odbyła się na cmentarzu parafialnym w jednej z polskich miejscowości. 

Pogrzeb mógł stać się nowym ogniskiem zakażeń koronawirusem, wśród żałobników potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2

Sanepid z Tomaszowa Lubelskiego wydał pilny komunikat - poszukuje żałobników, którzy pod koniec zeszłego miesiąca żegnali bliskiego na tomaszowskim cmentarzu parafialnym. Uroczystość odbyła się 27 lipca 2020 roku o godzinie 13:00. Wśród żałobników zgromadzonych na ceremonii znajdowała się osoba, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem.

– Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Lubelskim zwraca się z prośbą o niezwłoczny kontakt telefoniczny lub e-mailowy osób z powiatu lubelskiego ze względu na ryzyko zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 na uroczystości pogrzebowej, która odbyła się w dniu 27.07.2020 roku o godzinie 13.00 w Tomaszowie Lubelskim na Cmentarzu Parafialnym – napisano w komunikacie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb odbył się 27 lipca 2020 roku o godzinie 13:00 na cmentarzu parafialnym w Tomaszowie Lubelskim

Jak przekazano w komunikacie, osoby z powiatu lubelskiego, do których odnosi się ten komunikat, powinny zadzwonić pod całodobowy numer telefonu 507 897 610  lub w godzinach pracy PSSE w Tomaszowie Lubelskim – pod nr tel. 84 664 44 78 lub 84 664 44 79. Istnieje również możliwość skontaktowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości należy wysyłać na adres psse.tomaszowlubelski@pis.gov.pl. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypadek autokaru w popularnym kurorcie. Nie żyje co najmniej 12 osób, kilkudziesięciu rannych

2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Z wakacji nad Bałtykiem wrócili zakażeni

Sprawa jest poważna, sanepid chce wykluczyć możliwość dalszej transmisji wirusa. Na razie nie przekazano informacji, czy zakażenie potwierdzono u więcej niż jednej osoby obecnej na uroczystości. To nie pierwsza taka sytuacja w naszym kraju. Niedawno sanepid poszukiwał wiernych z aż 4 kościołów, po tym, jak u jednego z duchownych potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy do końca wierzyli, niestety nie żyje. Polskę obiegła najgorsza wiadomość
  2. Skandal. Napadł prezenterkę w pociągu, chciał ją zgwałcić na oczach 6-letniego syna
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje ważny polski duchowny
  4. Niebywałe, co robi ksiądz z katechetką. Nagranie obiegło całą Polskę
  5. Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiem

Źródło: Kronika Tygodnia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News