Pogrzeb i pies
Twitter.com 9GAG
Monika Majko - 3 Maja 2020

Pies przyszedł na pogrzeb swojego pana. Chwilę później wydarzyła się niesamowita rzecz, żałobnicy nie wierzyli własnym oczom

Pogrzeb mężczyzny był dla rodziny ogromną tragedią. Kiedy na ceremonii ostatniego pożegnania pojawił się pies zmarłego 79-latka, wszyscy byli zaskoczeni. Na widok tego, co zrobił ukochany pupil ich zmarłego krewnego, nie mogli powstrzymać łez wzruszenia.

Pogrzeb 79-latka zgromadził spory tłum rodziny i przyjaciół. Mężczyzna był lubiany i szanowany, a jego śmierć zasmuciła wiele osób. W czasie ceremonii ostatniego pożegnania wśród żałobników pojawił się również pies zmarłego. Po chwili zrobił niesamowitą rzecz, wszyscy byli poruszeni jego gestem.

Pogrzeb 79-latka przyciągnął tłumy. Wśród żałobników pojawił się pies zmarłego mężczyzny

Mehmet Ilhan zmarł mając 79-lat, a jego odejście było ogromną tragedią dla rodziny. Mężczyzna był kochany i szanowany, dlatego bliscy i krewni tłumnie zgromadzili się na pogrzebie. Okazało się, że jego śmierć dotknęła nie tylko ludzkich krewnych, ale również jego ukochanego pupila.

godziny dla seniorówOd dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorówCzytaj dalej

Pies Cesur to kundelek, któremu śmierć najlepszego przyjaciela złamała serce. Zwierzak bardzo ciężko przeżył stratę ukochanego opiekuna i trudno mu było pogodzić się z tęsknotą. W dniu ostatniego pożegnania mężczyzny, pies pojawił się wśród żałobników i zrobił niesamowitą rzecz.

Pies asystował zmarłemu właścicielowi przez cały pogrzeb

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Labrador zaadoptował 7 kaczuszekLabrador zaadoptował 7 kaczuszek. Nic słodszego dziś nie zobaczycieCzytaj dalej

Kiedy Cesur zobaczył trumnę, ustawił się na samym czele pochodu i cierpliwie czekał do końca modlitw, a później przez całą ostatnią drogę zmarłego nie spuszczał jej z oczu. Ali, syn Mehmeta, wyznał, że pies w trakcie ceremonii nie dał się nawet dotknąć, a co dopiero przesunąć. Czworonóg pilnował swojego pana do ostatniej chwili. Niezwykle wzruszająca żałoba zwierzaka poruszyła cały tłum.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, służby ratownicze odnalazły ciało w zbiorniku wodnym. Prokurator na miejscu, trwa przesłuchiwanie świadków

2. Jarosław Kaczyński próbował ukryć pewne informacje na swój temat? Napoje wysokoprocentowe i imprezy

To właśnie Ali zaopiekował się Cesurem po śmierci ojca i po pogrzebie zabrał go do swojego domu. Pies szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu, jednak nigdy nie zapomniał o swoim zmarłym przyjacielu. Każdego poranka w trakcie spaceru odwiedza cmentarz i grób Mehmeta. Okazuje się, że psy również boleśnie przeżywają stratę opiekunów. Niedawno pisaliśmy o innym czworonogu z żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej
  2. Shih tzu ma pyszczek jak człowiek. To najdziwniejszy pies jakiego można spotkać
  3. Niestety, podczas akcji strażacy znaleźli ciało. Policja i prokurator badają okoliczności śmierci
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Dagmara z "Królowych życia" przypadkiem się wygadała. Publicznie zdradziła intymny sekret Edzi
  6. 47 osób nie żyje, ponad 70 rannych. Tragiczna wiadomość z samego rana ze świata

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News