Rodzina zamieściła rozrywający serce nekrolog Jana Kobuszewskiego. W treści ważny apel dot. pogrzebu

Rodzina zamieściła rozrywający serce nekrolog Jana Kobuszewskiego. W treści ważny apel dot. pogrzebu Źródło: .

Pogrzeb Jana Kobuszewskiego, który zmarł przed kilkoma dniami, odbędzie się w przyszłym tygodniu. Rodzina zmarłego zamieściła poruszający nekrolog, w którym wystosowała ważny apel do uczestników ostatniego pożegnania wielkiego aktora.

Pogrzeb Jana Kobuszewskiego odbędzie się w poniedziałek, 7. października. Aktor zmarł 28 września w wieku 85 lat. Rodzina zmarłego opublikowała nekrolog z pewną wzruszającą prośbą skierowaną do uczestników pogrzebu. 

Pogrzeb Jana Kobuszewskiego rozpocznie się przed południem

Ostatnia droga słynnego aktora, rozpocznie się już o godzinie 11:00, w poniedziałek 7. października. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w warszawskim kościele św. Stanisława Kostki przy ul. Hozjusza 2. Po Mszy Świętej rozpocznie się ceremonia pogrzebowa. Odprowadzenie zmarłego na Stare Powązki nastąpi ok. godziny 13:00.

Rodzina Jana Kobuszewskiego, zdecydowała się poprosić uczestników pogrzebu o nieprzynoszenie kwiatów na ceremonię. Wszyscy, którzy chcą upamiętnić zmarłego zostali poproszeni o wsparcie Warszawskiego Hospicjum Społecznego symboliczną kwotą. Puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze, będą stały w kościele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Kobuszewski ukończył Państwową Szkołę Dramatyczną Teatru Lalek, a także Wydział Aktorski PWST. Aktor grał w wielu znakomitych polskich serialach, między innymi w "Rysiu", "Czterdziestolatku", "Klanie", "Zmiennikach" "Alternatywach 4" czy w "Graczykach". Wystąpił również w około dwóch tysiącach programów telewizyjnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Aktor został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Kobuszewski od wielu lat zmagał się z rakiem, z którym ostatecznie przegrał walkę. Zmarł w wieku 85 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego podjęła bardzo trudną decyzję. To było nieuniknione, wspiera ją rodzina
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

źródło: Wp
 

Następny artykuł