Zaczęło się odliczanie. Za 16 dni pogoda zaskoczy Polaków

Zaczęło się odliczanie. Za 16 dni pogoda zaskoczy Polaków Źródło: Pixabay/Mabel Amber

Pogoda już wkrótce się zmieni. Synoptycy przekonują, że już za niewiele ponad dwa tygodni aura będzie zupełnie inna. Można rozpocząć odliczanie.

Pogoda nie rozpieszcza. Tegoroczny maj przyniósł już bardzo wiele zimnych dni, przez co nie można w pełni cieszyć się wiosną. Jednak prognoza pogody na najbliższe tygodnie brzmi bardziej optymistycznie. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce czekają nas zamiany i termometry pokażą w końcu wyższe temperatury, a wiosna zagości na dobre.

Synoptycy przekonują, że czekają nas ostatnie chłodne dni. Na początku tygodnia napłynie chłodne powietrze z północy, które sprawi, że do środy temperatury wciąż będą niskie. Miejscami będzie to tylko 11-12 stopni Celsjusza. Pogoda w dalszej części miesiąca zapowiada się już bardziej optymistycznie.

Pogoda wkrótce się zmieni. Pod koniec miesiąca będzie już znaczenie cieplej

Synoptycy przekonują, że zbliża się koniec niskich temperatur. Już w połowie nadchodzącego tygodnia do Polski zacznie napływać cieplejsze powietrze, a w czwartek termometry w całym kraju pokażą 20 stopni Celsjusza. Od tej pory będzie można w pełni cieszyć się wiosną.

Wszystko wskazuje, że już za 16 dni będzie można przygotowywać się na lato. Pod koniec maja będzie już bardzo ciepło i taka pogoda ma się już utrzymywać bez większych załamań. Niskie temperatury nie powinny już powrócić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Można zacząć odliczanie. Za 16 dni będzie już bardzo ciepło

Od najbliższego czwartku temperatura zacznie przekraczać 20 stopni Celsjusza. W najcieplejszych regionach termometry pokażą 22-23 stopnie. Taka sytuacja ma utrzymać się przez cały następny tydzień. Pod koniec maja dotrze do Polski gorące powietrze z południa.

Już za 16 dni temperatura w całym kraju wyniesie powyżej 25 stopni Celsjusza. W nadchodzącym czasie czeka nas duże ocieplenie i wszystko wskazuje na to, że do Polski zawita w końcu piękna wiosna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg
  4. Napastnicy wtargnęli do kościoła i zaczęli strzelać. Sześć osób nie żyje, burkińska tragedia!
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: TVN Meteo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News