Niestety, cyklon Sebastian dotrze nad Polskę w nocy. Uważajcie, doniesienia są niepokojące

Niestety, cyklon Sebastian dotrze nad Polskę w nocy. Uważajcie, doniesienia są niepokojące Źródło: Flickr/Intima Mentis

Pogoda w najbliższym czasie gwałtownie się zmieni. Niestety nad teren naszego kraju dotrze cyklon Sebastian, który przyniesie ze sobą pogorszenie aury. Doniesienia są bardzo niepokojące, dlatego koniecznie sprawdźcie, co wydarzy się już w najbliższych dniach.

Pogoda zaskoczyła już Stany Zjednoczone. Nagły atak zimy sparaliżował miasta, a obchodzący Święto Dziękczynienia Amerykanie utknęli w komunikacyjnym chaosie. Niestety wygląda na to, że już za kilka dni również Polska będzie zmagała się z niekorzystną aurą. Nad nasz kraj nadciąga cyklon Sebastian, który przyniesie mróz, silny wiatr, opady marznącego deszczu a nawet śniegu. 

Pogoda z każdą chwilą będzie się pogarszać

Polacy muszą się nacieszyć dodatnimi temperaturami, ponieważ już za kilka dni nadejdą zmiany pogodowe. Jeszcze dzisiaj i jutro temperatury wskażą nawet do 13 stopni na Dolnym Śląsku. Gwałtowne załamanie pogody nadejdzie w nocy z 29 na 30 listopada. Wygląda na to, że Andrzejki mogą być obchodzone w mroźnej aurze. 

Cyklon Sebastian przyniesie opady śniegu 

Już za kilka dni wielbiciele zimy będą mogli cieszyć się z pierwszych opadów śniegu. Skutki cyklonu najbardziej odczują mieszkańcy Trójmiasta, Elblągu, Olsztynie i Suwałkach. W tej części kraju w nocy z 29 na 30 listopada spodziewane są obfite opady śniegu oraz silny wiatr. Zaledwie dzień później śnieg, a także śnieg z deszczem spodziewany jest w całej Polsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Silny wiatr spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa niż ta, którą wskazują termometry. Chociaż słupek rtęci może wskazywać od 1 do 4 stopni na plusie, to jednak odczuwalne będzie -6 stopni. Cyklon Sebastian będzie znajdował się nad Polską aż do 2 grudnia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdę na temat pochodzenia Viki Gabor. 12-latka spotkała się z lawiną hejtu
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Od 3 grudnia Polacy mogą spodziewać się słonecznej, ale nie cieplejszej pogody. Według meteorologów w nocy temperatura może sięgnąć nawet -11 stopni. Istnieje wobec tego prawdopodobieństwo, że w porównaniu do poprzednich lat, w tym roku zima będzie wyjątkowo śnieżna i mroźna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News