Lada moment pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt nie mógł się spodziewać. Nad Polskę nadciąga "żar tropików"

Lada moment pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt nie mógł się spodziewać. Nad Polskę nadciąga "żar tropików" Źródło: Screen/ Ventusky.com

Pogoda w najbliższych dniach szykuje dla nas niespodziankę. Niestety, nie dotyczy ona przepięknych, białych świąt i ulic pokrytych białym puchem. Czeka nas prawdziwe ocieplenie, nad Polskę nadciąga "żar tropików".

Pogoda zaskoczy nas jeszcze bardziej. W całym kraju przewidywany jest nagły wzrost temperatur. Tak ciepło, jak będzie w tegorocznym grudniu, dawno nie było. Meteorolodzy zapowiadają, że w naszym kraju zapanuje "żar tropików". 

Pogoda w najbliższych dniach oszaleje

W najbliższych dniach pogoda nie będzie zdradzała, że w kalendarzu mamy już zimę. Temperatury, które zaobserwujemy na termometrach wskazywać będą na jesienną aurę. Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo ciepło, a najcieplej będzie już w najbliższą środę. 

Temperatura powietrza na terenie całego kraju nie spadnie w najbliższych dniach poniżej zera. Już jutro możemy się spodziewać, że temperatura osiągnie nawet 15 stopni! Takiego ocieplenia można oczekiwać południu, a na Suwalszczyźnie do 5 stopni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo wysokich temperatur w całym kraju, wiatr nie straci na sile. W Tatrach porywy wiatru osiągną prędkość do 110 km/h. W pozostałych rejonach Polski nie będzie on aż tak odczuwalny. 

Środowe opady deszczu nie wpłyną na obniżenie temperatury. Padać będzie na północnym wschodzie kraju. W czwartek możemy spodziewać się, że dzień będzie pochmurny, ale na szczęście już bez opadów deszczu. 

Piątek będzie trochę chłodniejszy. Najwyższa temperatura, jaką zobaczymy na termometrach to 12 stopni, a najniższa 2. 

Pogoda na święta nie napawa optymizmem 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Czym się zajmuje?
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Niestety, meteorolodzy nie mają dla nas dobrych informacji. W tym roku pogoda w dni Świąt Bożego Narodzenia będzie wyjątkowo ciepła, w Polsce nie możemy liczyć nawet na najmniejsze opady śniegu. Kolejny raz święta będziemy spędzać w promieniach słonecznych, ogrzewających nasze twarze, zamiast pośród białego puchu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Ujawniono wiadomości zabójcy 16-latka z Kołobrzegu. Ich treść jest zatrważająca
  5. Emeryt umarł samotnie w domu opieki. Początkowo pielęgniarki myślały, że nie zostawił po sobie nic wartościowego

źródło: radio zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News