Niebo nad ich głowami przybrało magiczny kolor. Chwilę później rozpętało się piekło, ponad 70 osób nie żyje

Niebo nad ich głowami przybrało magiczny kolor. Chwilę później rozpętało się piekło, ponad 70 osób nie żyje Źródło: Twitter/Oharus_Yaojia

Pogoda zmieniła się diametralnie. Na niebie było widać piękny kolor, a za chwilę rozpętało się piekło, które doprowadziło do śmierci ponad 70 osób. Pojawiły się dramatyczne wiadomości okraszone tragicznie pięknymi zdjęciami.

Pogoda ma to do siebie, że w jednej chwili może się diametralnie zmienić. Meteorolodzy każdego dnia stoją na straży, by przewidzieć, jak będzie zmieniać się pogoda w najbliższych dniach. Chcąc dokładnie zbadać zjawiska atmosferyczne dokładają wszelkich starań, a na pomoc przychodzi im nowoczesna technologia.

Chociaż wiadomo, co zwiastuje takie niebo, nikt nie mógł uchronić się przed śmiercionośnym żywiołem. W wyniku tajfunu w Japonii śmierć poniosło już ponad 70 osób, wiele jest rannych i zaginionych. Zdjęcia z tej pięknej tragedii pojawiły się w sieci, pokazując, jak śmiertelne niebezpieczeństwo wygląda na chwilę przed uderzeniem.

Zabójczy tajfun poprzedzony pięknym spektaklem na niebie

Niebo w jednej chwili zmieniło kolor. Fioletowy kolor nieba poprzedza nadejście tajfunu. Pomimo tak zachwycającej scenerii wszyscy wiedzieli, że już za chwilę rozpęta się prawdziwe piekło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na Twitterze pojawiło się wiele zdjęć zrobionych przed tym, jak w Japonię uderzył tajfun. W pewnym momencie niebo przybrało fioletowy kolor. Zdjęcia wyglądają na retuszowane, ale takie nie są. Przedstawiają to, co rzeczywiście się wydarzyło. Pojawienie się zdjęć wywołało lawinę komentarzy na temat tego, jak pięknie może być przed tragedią. Internauci jednocześnie zachwycają się zjawiskowym widokiem i współczują wszystkim mieszkańcom wyspy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

Przypomnijmy, że tajfun Hagibis uderzył w sobotę w największą wyspę Japonii. Na skutek tego największego od lat tajfunu śmierć poniosły 74 osoby, ponad 20 000 jest poszkodowanych, a 12 zaginionych. Nie tylko ludność ucierpiała, ale i domy oraz obiekty publiczne. Zdewastowana jest między innymi stacja kolejowa.

fot. Twitter/ara_to1

fot. Twitter/ara_to1

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWA niespodzianka w przekąsce z Auchana. Kobieta niemal zwymiotowała
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

źródło: boredpanda

Następny artykuł