Koronawirus szaleje, a razem z nim pogoda. Niewiarygodne, co się wydarzy w najbliższych dniach, synoptycy łapią się za głowy

Koronawirus szaleje, a razem z nim pogoda. Niewiarygodne, co się wydarzy w najbliższych dniach, synoptycy łapią się za głowy Źródło: wxcharts.com

Pogoda zaskoczy polaków w całym kraju, prognozy są niewiarygodne. Synoptycy ostrzegają, że w najbliższych dniach czeka nas sporo niespodzianek.

Pogoda będzie zmieniać się szybko i gwałtownie. Specjaliści przestrzegają, że w najbliższych dniach czeka nas sporo niespodzianek. Prognozy synoptyków są niewiarygodne, warunki atmosferyczne zaskoczą mieszkańców całego kraju. Weekend będzie raczej sprzyjał pozostawaniu w domach.

Pogoda w najbliższych dniach zaskoczy wszystkich

Synoptycy ostrzegają Polaków, pogoda na terenie całego kraju będzie się w tym tygodniu gwałtownie zmieniać. Nad polskim niebem do środy kształtował się będzie pogodny wyż pochodzący znad Morza Czarnego, lokalnie temperatura może dochodzić nawet do 20 stopni Celsjusza. Dni będą słoneczne i ciepłe, niestety, od czwartku nastąpi odczuwalne ochłodzenie.

W czwartek nad Polską pojawi się niż znad północno-wschodniej Rosji, który przyniesie powolne ochłodzenie na terenie całego kraju. W pasie północnym mogą pojawić się opady deszczu.

- Niżowi temu towarzyszyć będzie chłodny front atmosferyczny, który w kolejnych dniach przemierzał będzie obszar Polski, schodząc z północy na południe kraju - przekazali synoptycy biura Cumulus w rozmowie z Wirtualną Polską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogoda będzie zróżnicowana, może popadać

W piątek chmury wraz z opadami obejmą pas środkowy. W wyniku ochłodzenia w sobotę na południu kraju poza deszczem lokalnie pojawią się opady deszczu ze śniegiem, a w górach również śniegu. Podczas weekendu napłynie do nas również polarno-morski i arktyczny chłód, a temperatury w całym kraju spadną do 3-6 stopni Celsjusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Kolejnego ocieplenia możemy spodziewać się dopiero w przyszłym tygodniu. Dotrze do nas wyż znad Morza Północnego, który przez Bałtyk będzie przemieszczał się nad północno-zachodnią Rosję. Niemal w całej Polsce będzie pogodnie i bez opadów. Według wstępnych ustaleń meteorologów, na początku przyszłego tygodnia temperatura będzie wahać się pomiędzy 5 a 10 stopniami Celsjusza, a  w drugiej połowie wzrośnie do 8-12 stopni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  4. Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła
  5. Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News