Załamanie pogody. Złe prognozy na dzisiaj

Załamanie pogody. Złe prognozy na dzisiaj Źródło: unsplash/ Glenn Carstens-Peters/

Pogoda na dziś nie zapowiada się najlepiej. Zgodnie z najnowszymi prognozami, Polacy zaobserwują niepokojące załamanie, na skutek którego może zrobić się naprawdę niebezpiecznie.

Środowa pogoda może pozostawiać wiele do życzenia. Jak zapowiadają polskie media, zrobi się dość nieprzyjemnie, a niska temperatura raczej nie będzie zachęcała do spacerów pod gołym niebem. Warunki atmosferyczne w wielu częściach kraju dadzą mieszkańcom nieźle w kość.

Pogoda na środę. Złe prognozy obiegają media 

Początek dnia mógł tego nie zwiastować, gdyż Polaków uroczyły przyjemne promienie słońca, jednak nie powinni dać się zwieść. Jak podaje między innymi Radio Zet, im bliżej wieczora, tym warunki będą coraz gorsze. Pierwszym przedsmakiem tego są niskie temperatury, które w najcieplejszym momencie dnia wyniosą od 1 do 4 stopni. To mieszkańcy Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej będą mogli poszczycić się największą liczbą kresek na termometrach, natomiast w centrum czy też na wschodzie Polacy nie powinni zapominać o czapkach, szalikach i rękawiczkach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mrozy to jednak nie wszystko, co czeka dziś rodaków. Synoptycy są pewni, że dojdzie do załamania pogody. Po słonecznym początku dnia, w znacznej części kraju pojawią się się obfite opady deszczu, a miejscami nawet śniegu, który jednak nie utrzyma się zbyt długo. Takich właśnie warunków powinni spodziewać się mieszkańcy zachodniego Pomorza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Pocieszeniem może być fakt, że wiatr będzie dziś dla rodaków łaskawy i najwyższa prędkość może wynosić do 50 km/h. Niemniej zrobi się dość nieprzyjemnie, a w czasie opadów nawet niebezpiecznie. Szczególnie uważni powinni być kierowcy, gdyż widoczność na drogach może być ograniczona, a nawierzchnia stać się śliska. Należy zatem zachować ostrożność zarówno przy długich, jak i krótkich podróżach. 

Najlepsze: 

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: radio zet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News