Przed nami ostatnie spokojne godziny. Specjaliści ostrzegają przed mocnym uderzeniem, będzie niebezpiecznie

Przed nami ostatnie spokojne godziny. Specjaliści ostrzegają przed mocnym uderzeniem, będzie niebezpiecznie Źródło: Pixabay / JerzyGorecki

Pogoda w najbliższym czasie będzie bardzo zmienna. Meteorolodzy przewidują, że kulminacja niekorzystnych warunków nastąpi pod koniec tygodnia, może być bardzo niebezpiecznie.

Pogoda w najbliższym tygodniu może zaskoczyć Polaków swoją zmiennością. Synoptycy przewidują, że z powodu frontów atmosferycznych przemieszczających się nad północną Europą, dotrze do nas groźny niż. Czeka nas gwałtowne uderzenie, może być niebezpiecznie.

Pogoda w najbliższych dnia będzie się dynamicznie zmieniać

Fronty atmosferyczne zmierzające w kierunku północnej Rosji przyniosą nad nasz kraj zmienne warunki pogodowe. W środę możemy spodziewać się słonecznego popołudnia, jednak pogoda w resztę dni nie będzie aż tak łaskawa. Synoptycy prognozują, że czekają nas bardzo dynamiczne zmiany w aurze. Słońce będzie przeplatać się z chmurami, mogą również pojawić się przelotne opady deszczu i śniegu. Kulminacja niekorzystnych warunków atmosferycznych przypadnie na końcówkę tygodnia. W piątek bardzo silnie powieje, może być naprawdę niebezpiecznie.

Synoptycy prognozują, że prędkość wiatru w piątek będzie dochodzić nawet do 100 km/h w najwyższych partiach gór. W całym kraju ma wiać z prędkością nawet do 70 – 85 km/h. Tak silne powiewy wywołają na Bałtyku sztorm, osiągający czasowo nawet 10 stopni w skali Beauforta. Dodatkowo specjaliści ostrzegają kierowców przed marznącymi opadami - w weekend na drogach może być bardzo ślisko, warto zachować więc szczególną czujność.

Pogoda poprawi się już w przyszłym tygodniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście tak silny wiatr będzie miał wpływ na odczuwalność temperatury w całym kraju. We znaki dadzą się również mocne spadki temperatur o porankach: od środy możemy spodziewać się zejścia poniżej zera. W niektórych rejonach kraju temperatury w nocy będą osiągać nawet do - 7  stopni Celsjusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostała zaproszenie na ślub od byłego. Okazało się, że chciał ją jedynie upokorzyć w najgorszy możliwy sposób
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

W przyszłym tygodniu specjaliści również przewidują zmienne warunki atmosferyczne. Będzie jednak więcej słońca i pogodnego nieba, a temperatury delikatnie wzrosną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Był trzykrotnym uczestnikiem mistrzostw świata
  3. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News